Son Konu

Cem Yılmaz'ın 4.3 milyon TL'lik yeni otomobilini görücüye çıkardı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cem_yilmazin_43_milyon_tllik_yeni_otomobilini_gorucuye_cikardi_1618643364_6333.jpg

Komedyen Cem Yılmaz, evvelki gün Etiler'de bir markette görüntülendi. Alışveriş yapan komedyenin, çıkışta yeni aldığı lüks aracı ile birinci kere görüntülendi.

Lüks arabalara tutkusuyla bilinen Cem Yılmaz, Etiler'de objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu, 4 milyon 300 bin TL pahasındaki yeni aracını birinci sefer görücüye çıkardı. Şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira'nın TikTok hesabından 7 bin TL kaybetmesini lisanına dolayan Yılmaz'ın, "Benim çocuğum iki sene evvel 6 bin TL kaybetmişti. Allah'tan benimki biraz daha zekiymiş" dediği argüman edilmişti.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine nazaran; usta komedyen, "Ben o denli bir şey söylemedim, kim diyor bunları?" açıklamasını yaptı. Gösterisinde bu cümleleri kurduğunu söyleyen muhabirlere reaksiyon gösteren Yılmaz, "Tamam söyledim, evet" diyerek oradan ayrıldı.

Yanına gelerek kendisine peçete satmak isteyen çocukları tersleyen Yılmaz'ın, kapısını açarak rica eden çocuklara da kızması dikkat çekti. İşte garajında servet pahasında araçları bulunan Cem Yılmaz'ın 4.3 milyon TL kıymetindeki yeni arabası...

Üst Alt