Son Konu

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 7 Mart 2021 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
survivor_2021e_veda_eden_yarismaci_belli_oldu_1612941520_7807.jpg

Survivor son kısım yeniden heyecanlı dakikalara sahne oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası yarışta bir eleme adayı daha belirli oldu. Pekala Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
TV8'in uzun soluklu müsabaka programı Survivor 2021 son kısmı ünlüler ve gönüllüler ekipleri ortasındaki dokunulmazlık oyunundaki yüksek çabayı ekranlara taşıdı. Acun Ilıcalı'nın hakemliğini üstlendiği dokunulmazlık oyununda her iki kadro da yüksek gayret göstererek çekişmeli bir skor ortaya çıkarırken, oyunun sonunda 1 kadro kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ekibi ortalarından aday çıkarmak zorunda kaldı. Survivor'da üçüncü eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu.

Survivor'da üçüncü eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna Çalışkan yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: Esasen iddia edebiliyordum. Tekrar birebir şahıslar benim adımı kurulda söylediler. Biz asla birbirimizle kurul öncesi konuşmuyoruz. Yalnızca tek bir şey söylüyorum benim ismimi yazacaksan oyundan evvel beni düşürme. Yarışta birinci eleme adayları Hanzade ve Hikaye olmuştu.

Survivor 2021'e ve hayallerine veda eden Çağman vedasının erken olduğunu söyleyerek 'Buraya kadarmış' dedi. Acun Ilıcalı da yarışın elenmesine üzüldüğünü belirtti.

SURVİVOR 2021 TAKIMINDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 takımı yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

- Melis Sezer

- Barış Özbek

- Davet Atakan

- Merve Aydın

- Hayrettin

- İsmail Balaban

- Batuhan Karacakaya

- Hikaye Çelik

- Cemal Hünal

- Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler ekibi şöyle:

- Sancakay Ilım Morgül