Son Konu

'Nefes Alamıyorum' Demişti: Foto Muhabir Kılıç'ın Kırılan Makinesinden Hangi Fotoğraflar Çıktı?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-468a9db91bc94cd7b91218c5a6ffb17802173a5e.jpg

İstanbul'da dün LGBTİ+ Onur Yürüyüşü'ne düzenlenen polis müdahalesinde gözaltına alınan AFP foto muhabiri Bülent Kılıç özgür bırakıldı. Kılıç, "Metin Göktepe’yi öldüren kötülük bugün boynuma bastırıp beni nefessiz bırakmak istedi ancak başaramadılar" dedi.

Fotoğraf: Twitter / @eozanacidere

Özgür bırakılan Kılıç Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda, "Canıma kast edilmeye çalışıldı, nefesim kesilmek istendi, bana bunu yapandan, Anayasa Mahkemesi, Avrupa İnsan Hakları, her ne ise, bu Dünya’da hangi mahkemeyse hesap soracağım, yaşadığım sürece bunun mahkemede hesabı verilecek. Ulu Divan’a kalmayacak. Metin Göktepe’yi Eyüp spor salonunda öldüren kötülük bugün boynuma bastırıp beni nefessiz bırakmak istedi ancak başaramadılar. Saolsun halk gazetecisine sahip çıktı. Tüm dostlar seferber oldu. Kolay değil o denli. Daha işimiz var." ifadelerini kullandı.

O anların ayrıntıları

Kılıç'ın gözaltına alınmadan çabucak evvel çektiği fotoğrafları ise bir öbür foto muhabir Yasin Akgül paylaştı.

İşte o fotoğraflar

Üst Alt