Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Başsavcılık Harekete Geçti: AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e Hakarete Soruşturma

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haberler kategorisinde yasuo tarafından oluşturulan Başsavcılık Harekete Geçti: AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e Hakarete Soruşturma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haberler
Konu Başlığı Başsavcılık Harekete Geçti: AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e Hakarete Soruşturma
Konbuyu başlatan yasuo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasuo
Y

yasuo

Üye
Mesajlar
10,581
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca AKP Milletvekili Özlem Zengin'e Mert Yaşar isimli toplumsal medya hesabından sarf edilen kelamlar nedeniyle resen soruşturma başlatıldı.


Twitter üzerinde FETÖ'cü yapılanmayla ilgili görüşlerini bildiren AKP Küme Başkanvekili Hasret Güçlü'yü maksat alan hukukçu ve avukat Mert Yaşar, alıntılayarak paylaşımda bulundu.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca AKP Milletvekili Hasret Güçlü'ye M.Y. isimli toplumsal medya hesabından sarf edilen kelamlar nedeniyle resen soruşturma başlatıldı.
 

Yazar: yasuo
Article Title: Başsavcılık Harekete Geçti: AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e Hakarete Soruşturma
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Yaşam 0 28
Y Yaşam 0 36
Y Kripto Para Bölümü 0 39
Y Yaşam 0 31
Y Sağlık Rehberi 0 41
makaleci Kültür 0 97
makaleci Haberler 0 60
makaleci Sağlık Rehberi 0 41
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 40
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 43
makaleci Yaşam 0 58
makaleci Yaşam 0 61
makaleci Yaşam 0 70
makaleci Yaşam 0 61
makaleci Moda Rehberi 0 51
makaleci Moda Rehberi 0 52
makaleci Moda Rehberi 0 50
makaleci Yaşam 0 50
makaleci Yaşam 0 35
makaleci Haberler 0 51
makaleci Yaşam 0 48
makaleci Yaşam 0 57
makaleci Kültür & Sanat 0 23
makaleci Yaşam 0 45

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst