Son Konu

AKP'li Sare Aynın Yeğeninin Porsche Şovunu Doğruladı: 'Merak Etmeyin'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-3b3bc54387ea3c002cf7e820bd85b6823fc8d33d.jpg

AKP İstanbul Milletvekili Sare Aydın, yeğeni Enes Aydın'ın kendisine ilişkin Porsche marka arabasıyla polislerin önünde 215 kilometre sürat yaptığı savını kabul ederek, "ikazını yaptığını" söyledi.

AKP'li Sare Aydın'ın yeğeni Enes Aydın, toplumsal medya hesabından halasına ilişkin Porsche marka araçla çok sürat yaptığı anları paylaştı. İmajlarda trafik polislerinin önünden 215 kilometre süratle geçtiği görülen aracın camında milletvekili tanıtım kartı da görülüyordu.

Sera Aydın, imgelerin yayılmasından ve gelen yansıların akabinde bir açıklama yaptı.

Aydın, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

"Gençlere olan inancımı ve sevgimi herkes bilir. Üniversite öğrencisi yeğenimin müsadem dışında şahsi aracımı, asla tasvip etmeyeceğim halde kullanmış olmasından ötürü hakikaten çok üzgünüm. İkazlarımı ve ikazımı yaptım. Yanlışının, onun hayatı için büyük bir ders olacağına inanıyorum. Ben hayatım boyunca düzeyli irtibatın ve gerçek bilginin büyük bir güç olduğuna inandım. Gençlerime de bunu öğrettim. Yorumlara bakınca yazma muhtaçlığı hissetim. Bir kaza meydana gelmemiştir. Yanlışsız kelamlar ve işler şiarımız olsun gençler. Yeğenime de söyledim merak etmeyin."

TBMM kartlı Porsche ile çok sürat yapan Enes Aydın'ın görüntüleri reaksiyon çekmişti

Üst Alt