Latest Thread

Be Premium Bodrum kaç kişilik?

  • Konbuyu başlatan moderatör
  • Başlangıç tarihi
moderatör

moderatör

Yönetici
Katılım
27 Tem 2022
Mesajlar
2,903
Tepkime puanı
2
Puanları
9
Yaş
34

B Premium Bodrum kimin?​

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Paramount otel kaç para?​

OTELİN 8 GECELİĞİ 894 BİN TL Bu odanın 8 gecesinin ücreti 29 bin 872 TL yapıyor. Otelin Grand Villa diye adlandırılan en lüks odasının geceliği ise 106 bin 223 TL görünüyor. Sekiz günlük tatil 849 bin 784 TL'ye mal oluyor.

Paramount Hotel Bodrum yeni adı ne?​

OTELE NE OLDU Sezgin Baran Korkmaz, hakkında başlatılan soruşturmadan sonra yurt dışına kaçtı. Şu an firari durumda… Bazı şirketlerine el koyuldu. OdaTV'den Sami Menteş'in haberine göre; iddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi.

Turan Avcı kim?​

Turizmci Tamince ile aynı köyden olan 32 yaşındaki Turan Avcı, Antalya'nın en lüks otel yatırımlarından birini kriz ortamında hayata geçirdi. 70 milyon dolarlık yatırımla yapılan Vogue Avantgarde Hotel ile turizm sektörüne giriş yapan Avcı, aslında 1997 yılından beri Rusya ve Doğu Bloku ülkelerinde inşaat ve alışveriş …

Paramount Hotel kime satıldı?​

Hollywood yıldızı Nicole Kidman'ın Bodrum'daki The Bodrum By Paramount Hotel'i Turan Avcı 80 milyon dolara satın aldı.

Paramount Hotel kaç oda?​

Otelin kapasitesi Bu otel 146 odalıdır.

Dünyanın en pahalı oteli nerede?​

GECELİĞİ 243 BİN LİRA Dünyanın en pahalı otel odası, 12 yatak odalık süitiyle Geneva'da bulunan Hotel President Wilson'a ait. Bu süitte bir gece konaklamanın bedeli 81 bin dolar (yaklaşık 243 bin TL).

Paramount Bodrum kimin?​

Hollywood yıldızı Nicole Kidman'ın Bodrum'daki The Bodrum By Paramount Hotel'i Turan Avcı 80 milyon dolara satın aldı.
 

Yazar: moderatör
Article Title: Be Premium Bodrum kaç kişilik?
Kaynak Url: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Üst