Son Konu

Ebru Şancı: Alpaslan benim eserim! Ebru Şancı kimdir?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sunucu_ebru_sanci_ucuncu_kez_anne_oldu_ebru_sanci_kimdir_1598940708_6824.jpg

2015 yılında Göztepeli futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen Şancı, hakkında merak edilenleri anlattı. Şancı, “Alpaslan aslında benim eserim” dedi. Pekala Ebru Şancı kimdir? Ebru Şancı kaç yaşında? işte sorunun yanıtı:

Toplumsal medyayı etkin kullanan isimlerden olan eski model Ebru Şancı, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu. Eşi Alpaslan Öztürk'ün Ulusal Grup'ya seçildiği gündem bahseden Şancı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şancı, kendisine yöneltilen 'Alpaslan Bey'in Ulusal Kadro'ya çağrıldığını öğrendiği an yaşadığı sevinç hafızalara kazındı. O imajları izleyince ne hissettiniz?' sorusuna şu cevabı verdi:

'Bana birinci evvel "Sana bir görüntü atacağım, ağlayacaksın" dedi. Ben de "Ne ağlayacağım ya" dedim. Görüntüyü attı, imgeleri izleyince nitekim gözlerim doldu. Zira o kadar yeterli biliyorum ki nasıl emek verdiğini... Hiçbir vakit "Onu aldılar, beni almadılar" demedi. Daima "Allah bana ne vakit nasip ederse o vakit olacak" dedi. Nasip bugüneymiş.'

KENDİ SÜTÜMLE SİLİYORUM!

37 yaşındaki Şancı, doğum sonrası bebeği ve ikizleriyle sık sık paylaşım yapıyor. Ebru Şancı, takipçilerinden gelen bir soruya karşılık verdi. Şancı açıklamasında, "Hep soruyorsunuz tam samimiyetimle söyleyeceğim tahminen bilen vardır; yapan da vardır. Kendi sütümü sürüyorum yüzüme tonik niyetine. Buzdolabına koyuyorum bazen sabah-akşam siliyorum." dedi.

ANNE OLDU!

Göztepe forması giyen Alpaslan Öztürk ile keyifli bir evlilik sürdüren ve ikiz bebekleri olan Ebru Şancı, oğlu Kürşad Fırat'a kavuştu. 36 yaşındaki hoş, doğum sonrası birinci kareyi toplumsal medya hesabından paylaştı. Şancı, paylaşımına, "En güzel doğum günü ikramı güzel geldin oğlum" notunu düştü. Şancı'nın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Ayrıyeten Öztürk ailesi oğullarına, "Kürşad Fırat Öztürk" ismini verdi.

KATLARI AYIRDILAR!

Türkiye Futbol Federasyonu, Üstün Lig’i corona virüs salgını nedeniyle erteleyince futbolcu Alparslan Öztürk ve Ebru Şancı Bodrum’daki yazlıklarına taşındı. Ebru Şancı, Instagram’da paylaştığı görüntüde eşine, “Artık karantinadasın. İki seçeneğin var. A şıkkı; benimle ve kızlarınla olacaksın” dedi. Alparslan Öztürk, Ebru Şancı’nın kelamı bitirmesini beklemeden “Kesinlikle B şıkkı” cevabını verdi.

Eşi ile daima tartışmaya başladıklarını söyleyen Ebru Şancı dün canlı yayına katılıp şunları söyledi:

"Fazla görüşemiyorduk. Salgın kaygısından İstanbul’daki gelinlik atölyemi süreksiz olarak kapattım. Birlikte Bodrum’a geçtik. Lakin gördük ki; birebir konutta bu kadar uzun mühlet yan yana kalmaya alışık değilmişiz. Daima tartışıp sürtüşüyoruz. Allah’tan villamız 3 katlı. Katları ayırdık.”

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ DEĞİŞMİŞTİ!

Model Ebru Şancı, Göztepespor’da oynayan futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eylül 2015’te Belçika’da tarihi bir şatoda evlenmiş ve podyumlara veda etmişti. 2016’da da ikizleri Mila ve Ceylin’i dünyaya getiren Şancı’nın geçen günlerde yine gebe olduğunu söylemişti. 

Ebru dün “Bir tencere kısır yedim, çok gaz yapınca doktora koştum. O sırada ultrasona girdim. Meğerse bebeğimizin cinsiyeti erkekmiş. Alparslan duyunca sevinçten havalara uçtu. Tüm kadro arkadaşlarına baklava ısmarladı” diye konuştu.

BU TÜRLÜ DUYURMUŞTU!

2015 yılında Belçika'da evlenen Ebru Şancı ve Göztepeli futbolcu Alpaslan Öztürk üçüncü defa bebek bekliyorlar. Ceylin ve Mila isminde iki kızları olan çiftten müjdeli haber dün geldi. Öztürk, "3 numara yolda, bekliyoruz" notunu düştüğü paylaşımı eşini etiketleyerek yayınladı.

İkili takipçilerinden çok sayıda "Maşallah" ve "Tebrikler" formunda yorumlar yağdı.

EBRU ŞANCI KİMDİR?

Türk model, sunucu ve oyuncu olan Ebru Şancı, 31 Ağustos 1983 yılında doğmuştur. 1,81 metre uzunluğunda olan Ebru Şancı, Malatyalı bir ailenin kızıdır. 10 yaşındayken babası ölen Şancı, Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 yılında başladığı Üniversiteyi Londra Regent College’de okumuştur.  17 yaşındayken Brezilya’daki 2001 Miss Globe hoşluk müsabakasında birinci oldu. Daha sonrasında Türkiye'ye gelip burada modelliğe başladı.

İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kuran Ebru Şancı, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

Üst Alt