Son Konu

Elçin Sangu sözleriyle şaşırttı: Sektörden silinir inşallah

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
elcin_sangu_yillar_sonra_itiraf_etti_2_kez_reddettim_1637229053_3162.jpg

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, katıldığı bir programdaki kelamları ile epeyce dikkat çekti. Birçok ünlü meslektaşına katlanamadığını lisana getirdi.

İbrahim Selim'in YouTube platformunda yaptığı programa katılan Elçin Sangu, samimi açıklamaları ile dikkat çekti. Sangu, şunları söyledi:

“Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. ‘Allah belasını versin, kesimden silinir inşallah’ diyorum. ‘Bu niçin bu türlü paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var. Lakin hiç dobra değilim. Kötü işlere dahi ‘Çok güzel olmuş’ diyorum.”

KİRALIK AŞK AÇIKLAMASI ŞAŞIRTTI

"Kiralık Aşk" dizisinde canlandırdığı Defne karakteriyle büyük beğeni toplayan Elçin Sangu, diziyle ilgili de konuştu. Samimi açıklamalarda bulunan Sangu'nun Kiralık Aşk dizisiyle ilgili yaptığı itiraf herkesi şaşırttı.

"İKNA ETMESEYDİ BEN ŞU AN YOKTUM!"

Ünlü oyuncu İbrahim Selim'in sorduğu "Kiralık Aşk'ın başarılı olacağını evvelden hissettin mi?" sorusuna verdiği karşılıkla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Diziyi 2 kere reddettiğini söyleyen Sangu, şu sözleri kullandı:

"Kiralık Aşk'ı ben 2 defa reddettim. Ümmü Hanım ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, o denli söyleyeyim. Ümmü Hanım bana 'Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik güldürü denemiş olursun.' dedi. Ben o denli girdim o işe."

Üst Alt