Son Konu

Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ile İlgili Olarak Gergin Olmadığını Söyledi

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mike.jpg

Mike Novogratz, Bitcoin’in (BTC) 30 bin doların altına düştüğü gün, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galaxy Digital’in Kurucusu ve CEO’su olan Novogratz, konuyla ilgili olarak CNBC’nin “Squawk Box” programında Joe Kernen ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Novogratz, Bitcoin’in son fiyat hareketi ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Çin’in yasakları sebebiyle, perakende yatırımcılar büyük çıkışlar gerçekleştirdi. Büyük tasfiyeler görüyoruz.

30.000 dolar seviyesi gün içinde sabit kalır mı göreceğiz. Bir süre 30 bin doların altına düşebilir ve günü üzerinde kapatabiliriz. Gerçekten büyük bir düşüş yaşanırsa bir sonraki destek seviyesi 25.000 dolar olacaktır. Şu anda varlığın değeri 60.000 dolar olduğu zamandan daha az mutluyum. Ancak gergin değilim.

Amerika’daki bazı büyük emeklilik fonları ile görüştüm. Bitcoin yatırımı yapmaya adım adım yaklaşıyorlar. Bu sebeple kripto dünyasında Asya’dan daha gelişmiş bir dünyaya kayma göreceğimizi düşünüyorum.”

Novogratz, ABD ve Avrupa’da da benzer düzenleyici eylemlerin yaşanıp yaşanamayacağına dair yapılan spekülasyonlar hakkında da konuştu.

“Cevabım kesinlikle hayır. Biz siyasilere oy veriyoruz. Politikacılarımız Çin gibi bir hamlede bulunma konusunda çok daha temkinli olacaktır.”

Üst Alt