Son Konu

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

urgot01

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1) Siteniz yeni ise (yeni kavramı 1 günlük ve 3-6 aylık siteleri kapsıyor en az) alacağınız her saçma sapan 1 backlink bile siteyi olumsuz etkiler.Link değişimlerinde görüyorum dışarı 1.000 tane link verilmiş,site sizin sitenizle ile tamamen alakasız ve değişim yapılıyor.Sandbox riski %101.Denendi ve görüldü

2) Yeni açılan bir site için 5-10 günde bir 2-3 adet pr 3-4 sizinle aynı içeriğe sahip sitelerden backlink almanız kadar harika bir şey olamaz.Hem istiktarlı bir şekilde google'da yükseliriz,hem de sanbox riskimiz olmaz.

3) Link değişimlerinde görmediğimiz şey değil.Pr 0 toplam 50 kadar sayfası var adamın.Toplu link değişimi diye açıyor başlığını,hurraa saldırıyor herkes,siteleri daha yeni hemde,en eskisi 5-6 aylık,ekledim linklerini işte şu şu kodları ekle diyor,yahu o site zaten olmuş link çöplüğü,e 50 tane pr 0 backlink zaten sandbox sebebi,işine de yaramayacağı gibi siteyi de sandbox'a sokuyorsun..

4) Dizinler.Boş geçilmemesi gereken bir detay.Pr 5-6-7-8 alman dizinleri ile doldu ortalık.E sömürün.Mis gibi backlink işte,hele dmoz..

Bütün bunlar çok ince ayrıntılar,ben yeni site açayım,r10'da 8 sayfa link değişimi yapayım,1 haftada istediğim kelimede istediğim yere geleyim diye cahilce bir düşünce olmasın beyinlerinizde.Her şey zamanla,sabırla ve güzel bir strateji ile gitsin..

Üst Alt