Son Konu

Alkollü Kadından Gazeteciye: Zoom Alarak Çek, Yıllarca Cinsel İçerikli Filmimizi Çektiler Çaten

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-7ae67b12a22499e571463c9acc099e44352d4f03.jpg

Denizli'de akan trafikte kendini araçların önüne atarak polisi zahmetten çıkaran alkollü bayan, kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Beni bu türlü zoom alarak çek, yıllardır cinsel içerikli sinemamızı çektiler zaten" dedi.

Pamukkale ilçesi Topraklık Mahallesi'nde alkollü olan E.C. isimli bayan, seyir halinde olan araçların önüne atlayarak şoförlere sıkıntı anlar yaşatmaya başladı. Etraftaki vatandaşlar ihtarlara karşın durmayan alkollü bayanı 112'ye ihbar etti.

Polise güç anlar yaşattı

İhbar üzerine bölgeye polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Bölgeye gelen sıhhat vazifelileri tarafından müdahale edilmesini istemeyen E.C., polisi ise adeta zahmetten çıkardı. Ayakta dahi durmakta zorluk çeken alkollü bayan, olay yerinden ayrılmak için elinden geleni yaptı. O esnada yoldan geçen bir tanıdığı genç kızı sakinleştirmek ağır uğraş sarf etti.

"Yıllardır cinsel içerikli sinemamızı çektiler zaten"

Alkollü bayanın konutuna gitmesini söyleyen tanıdığı, "Senin çocuğuna 85 yaşındaki bayan bakıyor. Ben senin bacın olsaydım seni öldürürdüm" dediği sırada alkollü bayan ise oynamaya başladı. Tatile gitmek istediğini söyleyen E.C.'yi, polis takımları tutmakta zorluk çekerken, E.C. kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Beni bu türlü zoom alarak çek, yıllardır cinsel içerikli sinemamızı çektiler zaten" dedi. Yoldan geçen bir vatandaş ise aldığı şalvarı yarı çıplak bayana giydirmeye çalıştı.

Israrlara karşın şalvarı giymeyen alkollü bayan, elini kolunu sallaya sallaya olay yerinden ayrıldı.

Üst Alt