Son Konu

Elanur'un beklediği yardım geldi

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aydın'da odasına kurulan oksijen cihazıyla yaşama bağlanan epilepsi hastası 13 aylık Elanur bebek için takviye eli uzandı
Ortaklar Mahallesi'nde oturan Güler (35) Cahit Gümüş (38) çiftinin 3 çocuğundan biri olan ve 4 aylıkken sara teşhisi konan, daha sonra 17 gün yoğun bakımda kaldığı bir nöbeti sonrası görme yetisini kaybeden 13 aylık Elanur bebek için sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlardan fiziki ve manevi destek geldi

AA muhabirine açıklama yapan baba Gümüş, kızı için yaptığı yardım çağrısının basında yer almasının gerisinde yurt içi ve yurt dışından fazla sayıda kişinin kendilerine ulaşıp destek ettiğini söyledi

İnsanlık ölmemiş

Fazla mutlu olduğunu aktaran Gümüş, Sağolsun iyiliksever vatandaşlar da bize ulaşıyor Somut ve manevi olarak gücü olan yardım etmek istiyor

Gücü olmayan da arayıp iyi dileklerini aktarıyor İnsanlık ölmemiş, Allah herkesten razı olsundedi

Anne Gümüş de basında bulunan haberlerin fazla etkili olduğunu vurgulayarak, İl Afiyet Müdürlüğü yetkilileri, çeşitli sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların Elanur'un tedavisi için yakından ilgilendiğine dikkati çekerek, çocuğunun hastalığıyla ilgili yurt dışarıya yapılan bir tahlilin Aymelek Derneğinin girişimiyle yapılacağının sözünü aldıklarını aktardı

Üst Alt