Son Konu

Ünlü Bitcoin ve Ethereum Balinası: Bu Altcoin’e Girdim! Fazlasıyla Boğayım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
al827197e.jpg

Ünlü bir Bitcoin ve Ethereum balinası olan Tetranode, zorlu standartlarını karşılayan bir altcoin projesine ışık tutarken gelecek vaat eden yeni projeler bulma stratejisini paylaşıyor.

Ünlü Bitcoin ve Ethereum balinası: Aldım, bu altcoin gelecek vaat ediyor!

Sektörde “Tetranode” olarak bilinen popüler trader, Olympus Finance’in (OHM) küçük hacimli projesinin tüm kutularını kontrol ettiğini ve kripto portföyünün küçük bir bölümünü ona tahsis ettiğini söylüyor. UpOnly ile yaptığı röportajda kripto balinası, platformda neden bu kadar yükselişe geçtiğini açıklıyor. Ayrıca balina, Olympus ekibine istismarlardan kaçınmalarına ve tokenomiklerini iyileştirmelerine yardımcı olmaları için tavsiyeler verdiğini de ekliyor. Ünlü balina konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Olympus Finance, bu algo stablecoins 2.0’daki yeni deney, bu yüzden Fei Protocol (FEI)’den farklı olarak bunun kısmi teminatlandırmaya gideceğine inanmıyorum… Tamamen yedeklenmiş bir rezerv için gidiyor. Böylece her OHM en az bir Dai tarafından desteklenir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir taban var. OHM tokeninin, değerinin ETH’ye kıyasla nispeten sabit kalacağına güvenebileceğiniz bir tür değişken/teklifsiz sabit bir kripto para olması gerekiyor. Bu yüzden oraya küçük bir yatırımım var. Bu yüzden kurucuya tokenleri ve savunmasız olabilecekleri bazı istismarlar gibi bazı şeyler hakkında bilgi veriyorum.
MakerDAO-MKR-Auction-min.png
Tetranode, gelecek vaat eden yeni kripto paralar bulma stratejisini paylaşıyor

Şu anda OHM, yaklaşık 53 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 668 dolar civarında işlem görüyor. Proje başarılı olursa, token için hisse sahibi olan ve token için likidite sağlayan sahipleri ödülleri alabilir. Tetranode, daha yeni projeleri değerlendirirken, büyük risk sermayedarlarının dahil olduğu projelerden uzaklaştığını ve güçlü bir destekçi ağına sahip projeleri aradığını belirtiyor. Ünlü balina konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VC dışı katılımın, tabandan katılımın başlaması gibi şeylerin bir projede aradığım ilk şey olduğunu söyleyebilirim. Sadece toplulukla nispeten iyi ilişkiler ve dinleme yeteneği ve gelişme yeteneği…. Ölçmek zor, ama gördüğümde biliyorum, çünkü tüm sürecin nasıl işlediğine dair sağlam bir temele sahibim, Blockchain’deki fikir birliği varsayımlarına kadar. Bu yüzden pazarlamayı kesip konunun özüne inmek benim için gerçekten çok kolay.
cryptocurrency-bitcoin_SOIN20010_1057608236_is_1560x880.jpg
Balina: Daha yeni projelere nasıl katılacağımı belirlemek için bu dikkatli süreci kullanıyorum

Deneyimli trader, her projenin geniş ve derinlemesine bir anlayışını kazanmak için, kullanım durumunu araştırdığını ve buradan teknolojinin moleküler düzeyde nasıl işlediğini anladığını söylüyor. Tetranode, Bitcoin’den Olympus’e kadar daha yeni projelere nasıl katılacağını belirlemek için bu dikkatli süreci kullanıyor. Ünlü balina konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zaman Bitcoin ve altcoin projelerine ilkeden yaklaşın. Ona her zaman atomik seviyeden yaklaşın, temelden anlayın. Yani içeri giriyorsun ve ‘Bitcoin nedir?’ diye soruyorsun. Bitcoin, değiştirilemeyen ve tersine çevrilemeyen internet parasıdır. Öyleyse kendinize sormalısınız, ‘Nasıl tersine çevrilemez?’ Tersine çevrilemez, çünkü çalışan bir fikir birliği sistemi var. Nasıl geri döndürülemez… Bu yüzden ilk prensip gibi kavrayıncaya kadar dalmaya devam edersiniz ve sonra her şeyi çok net bir gözle görebilir ve aklınızda hiçbir şüphe olmadan kaya gibi sağlam kararlar verirsiniz.

Üst Alt