Son Konu

Turkcell kullanıcıları ne kadar memnun? Şİkayetim Var #6

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
turkcell-ender-Zxct_cover.jpg

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var'ın yeni kısmında konuğumuz Turkcell. Hatırlanacağı üzere evvelki kısımlarda Vodafone, General Mobile, Xiaomi, Arçelik ve Türknet ile ilgili içerikler hazırlamıştık.

Bu beş kısım için 1000'lerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise Türkiye'de yerli teknoloji üretimi denildiğinde akla gelen birinci isimlerden biri olan Turkcell.

Şayet sizin de Turkcell ile ilgili rastgele bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani yalnızca yardım sınırı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst seviye yetkililerle temasta olacağız.

Turkcell kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım şeklinize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Zira hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var'ın yeni kısmında de okuyacağız.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Görüntüde tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim. Az evvel de belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek kuralımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Münasebetiyle küfür ve hakaret içermemesi.

Pekala siz Turkcell'in hizmetlerinden şad musunuz? Marka teknik servis, yazılım, fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Üst Alt