Son Konu

Ebru Cündübeyoğlu'ndan garip açıklama: Eliniz yüzünüz düzgünse...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ebru_cundubeyoglu_eliniz_yuzunuz_duzgunse_1638339351_1651.jpg

Hoşluğu ile her devir dikkat çeken başarılı oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, güldürü oyunculuğu hakkında açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Ebru Cündübeyoğlu (47), evvelki akşam "Aykut Enişte 2" sinemasının galasında objektiflere yansıdı. Tiyatro yapmaya devam ettiğini lisana getiren Cündübeyoğlu, güldürü oyunculuğunun dramaya nazaran daha güç olduğunu söz etti. 

Hususla ilgili açıklamalarda bulunan Ebru Cündübeyoğlu, "Komedi sinemalarının gişeleri daha fazla, daha çok bu tip işler yapılıyor. Ben de güldürü yapmayı seviyorum. Televizyonda daha çok seviyorum güldürüyü, daha fazla olmalı. Güldürü sıkıntı iş... Hepimiz birebir şeylere ağlayıp, üzülüyoruz ancak gülmeye iş gelince herkesin güldüğü şeyler, algısı ve espriler birbirinden farklı oluyor.

Güldürü yapmak daha güç. Ayrım yapmıyorum lakin bana gelen işler ortasında güldürü daha ağır basıyor. Hiç şikayetçi değilim bundan. Eliniz, yüzünüz düzgünse, muhakkak form şemaliniz varsa güldürü yapmak gitgide zorlaşıyor. Bu klişeyi kırdığım için kendi adıma çok memnunum. Gülme kredim var seyircilerde, güldürmeyi seviyorum." diye konuştu.

Üst Alt