Son Konu

Binance’den Şaşırtan Ripple (XRP) Kararı Geldi!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ripple-amazon.jpg

Binance’in Amerika kolu olan Binance US’in yeni CEO’sundan Ripple (XRP) sahiplerine yönelik gerçekleştirilecek olan bir airdrop hakkında karar geldi. Binance US’in yeni CEO’su Brian Shroder, XRP sahipleri için Flare’in Songbird (SGB) Airdrop Programını platformda destekleyeceğini duyurdu.

Binance.US, Ripple yatırımcılarına yönelik airdropu destekliyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Shroder, Ağustos ayında istifa eden eski Binance US CEO’su Brian Brooks’un yerini Eylül ayının başlarında aldı. Shroder, gece saatlerinde attığı bir tweet’te Binance US’in Songbird (SGB) airdrop’unu destekleyeceğini, çünkü bunun yapılacak doğru şey olduğuna inandığını belirtti. Bu airdrop, uygun XRP sahiplerine yönelik gerçekleşecek. Global Binance platformu, bu airdrop’u zaten destekleyeceğini Ekim ayının sonlarında duyurmuştu.  Shroder, tweet’inde aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Songbird topluluğuna: Önce müşteri olmaya söz verdim. Sizi duydum ve size katılıyorum. Benden öncekilerin verdiği kararı geri alıyorum. Binance US, bu yapılacak doğru şey olduğu için, Songbird airdrop’unu destekleyecek.

Shroder, müşteri hizmetlerine yoğun bir şekilde odaklanılması hakkında da iyimser bir mesaj yayınladı ve bundan sonra organizasyonun daha da müşteri odaklı olacağını; bu yönde net ve anlamlı adımlar atmaya başladıklarını vurguladı. “Binance.US’in tanınmasını istediğim yüksek müşteri hizmeti düzeyine ulaşmak için yapacak çok işimiz var, ancak ekip ve ben güveninizi kazanmak için çalışmaya hazırız,” ifadelerini kullandı.

Üst Alt