Latest Thread

Bilgisayara yüklenmiş bir programı kaldırma işlemi nereden yapılır?

  • Konbuyu başlatan moderatör
  • Başlangıç tarihi
moderatör

moderatör

Yönetici
Katılım
27 Tem 2022
Mesajlar
2,903
Tepkime puanı
2
Puanları
9
Yaş
34

Kaldırılamayan program nasıl kaldırılır?​

Denetim Masası'nı açın ve tıklayın Programlar ve Özellikler . Kaldırmak istediğiniz programı bulun, üzerine sağ tıklayın ve Kaldır'a gidin.

Bilgisayarınızda yüklü olan bir programı tümüyle kaldırmak için hangi seçeneği kullanmalıyız?​

Program Ekle veya Kaldır Seçeneğini Kullanmak Böylece karşınıza daha ayrıntılı bir "Denetim Masası" penceresi gerekir. 4- Pencerede yer alan simgeler arasından "Program Ekle veya Kaldır" seçeneğini bulun ve üzerine çift tıklayın. Karşınıza sisteminizde yüklü olan tüm programların listesi ve açıklamaları gelecektir.

Yüklü yazılım nasıl kaldırılır?​

Başlat düğmesine ve ardından Denetim Masası seçeneğine tıklayın. Programlar altında Program kaldır'a tıklayın. Program kaldır veya değiştir penceresi açılır. Kaldırmak istediğiniz programı seçin.

Program Ekle Kaldır programı nerede?​

Anahtarı sildikten sonra Başlat'a tıklayın, Ayarlar'ın üzerine gelin ve Denetim Masası'na tıklayın. Denetim Masası'nda Program Ekle/Kaldır'a çift tıklayın. Program Ekle/Kaldır'da, kayıt defteri anahtarını sildiğiniz programın listede olmadığını doğrulayın.

Program bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır?​

  1. Görev çubuğundaki arama kutusuna Denetim Masası yazın ve sonuçlar arasından seçin.
  2. Programlar > Programlar ve Özellikler'i seçin.
  3. Kaldırmak istediğiniz programı basılı tutun (veya sağ tıklayın) ve Kaldır'ı ya da Kaldır/Değiştir'i seçin. Ardından ekrandaki yönergeleri izleyin.

Windows 7 de program nasıl kaldırılır?​

Uygulamayı kaldırmak için, Windows 7 tarafından sağlanan kaldırma programını kullanın. Windows simgesine tıklayarak başlayın. 2. sağ bölmede Denetim Masası'na tıklayın. 3. programlar 'ın altında, öğeyi Kaldır'ı tıklatın.

Bilgisayarda yüklü bulunan bir programı kaldırmak için yapılması gerekenler nelerdir?​

Başlat öğesine tıklayın ve "programlar ve özellikler" yazın. Programlar ve Özellikler öğesine tıklayın. Program Kaldır veya Değiştir penceresi görüntülendiğinde kaldırılacak veya değiştirilecek programı tıklayarak seçin. Kaldır/Değiştir öğesine tıklayın.
 

Yazar: moderatör
Article Title: Bilgisayara yüklenmiş bir programı kaldırma işlemi nereden yapılır?
Kaynak Url: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Üst