Son Konu

Neslihan Atagül: Kadir ile konuşmadan anlaşıyoruz!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
neslihan_atagul_kadir_ile_konusmadan_anlasiyoruz_1614935707_0247.jpg

Sıhhat sorunları nedeniyle erkanlara orta veren Neslihan Atagül; münasebetinde hem aşkı, hem de arkadaşlığı yaşamanın çok değerli olduğuna vurgu yaptı.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
'Geçirgen bağırsak sendromu' sebebiyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül, geçirdiği güç günleri yavaş yavaş geride bırakmaya çalışıyor. Kendisi üzere oyuncu olan eşi Kadir Doğulu ile keyifli bir evliliği olan Neslihan Atagül, evliliği hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Hoş oyuncu bağlantısında hem aşkı, hem de arkadaşlığı yaşamanın çok değerli olduğuna vurgu yaptı. Neslihan Atagül oyuncu eşi Kadir Doğulu ile nasıl anlaştıklarını lisana getirdi.  Hayatında keşkelere hiç yer olmadığını söz eden 28 yaşındaki oyuncu, "Kendimi hayatın merkezine koyarsam, aldığım bütün kararlar bana hizmet ediyormuş üzere geliyor. Bunların hepsi beni hem genişleten hem de geliştiren şeyler" halinde konuştu.

Neslihan Atagül, "Attığım her adım, aldığım her karar beni ben yapan şeyler" kelamlarıyla, 'iyi ki' dediği kararlarının fazlalığından bahsetti. Kadir Doğulu ile evliliğinden içtenlikle bahseden Neslihan Atagül alakasında hem aşkı, hem de arkadaşlığı yaşamanın çok değerli olduğuna vurgu yaptı ve "İkimiz de ardımızı birebir şeye yaslıyoruz. Kendimizi geliştirirken, birbirimizin gelişimini de önemsiyoruz. Bazen kelamlı anlaşıyoruz, bazen de konuşmadan. Amacımız birbirimizi değiştirmek değil, dönüştürmek olduğunda çok hoş devam ediyor. Umarım böylesi isteyen herkese nasip olur" dedi.

İSPANYOLCASI MEST ETTİ!

Sefirin Kızı dizisi ile mesleğinde büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle 10 gün orta verdiği dizisinin takımından büsbütün ayrılmak durumunda kaldı. Meskende dinlenmeye çekilen Atagül, toplumsal medyada gündem oldu.

Neslihan Atagül'ün ünü Türkiye sonlarını aşarken ABD'nin en çok okunan HOLA! USA mecmuasında kapak oldu. 

Sıhhat durumuyla ilgili bilgi veren Neslihan Atagül, 'Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız dayanak bildirileri için, âlâ dilekleriniz için, düzgün niyetleriniz için, ziyaretleriniz için, armağanlarınız için, dualarınız için, binlerce defa teşekkür ederim. Çok incesiniz. Beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun. Gördüğünüz üzere kötü sayılmam. Yeterliyim. Yeterli olmaya da çaba ediyorum. Birazcık dinlenmeye gereksinimim vardı. Hâlâ da var. O yüzden biraz daha dinleneceğim. Fakat yeterliyim.' demişti.

Üst Alt