Son Konu

Seksenler dizisine dahil olan Zeynep Demirel'den set paylaşımı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
seksenler_kadrosuna_dahil_olan_zeynep_demirel_paylasimiyla_olay_oldu_1621409170_8606.jpg

TRT 1 erkanlarının sevilen dizisi Seksenler, takımını güçlendirerek yola devam ediyor. Son olarak Fenerbahçe'de forma giyen kaleci Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, birinci oyunculuk tecrübesini Seksenler grubuyla yaşayacak. Demirel, son paylaşımı ile beğeni topladı.

TRT 1'in dizisi Seksenler'in oyuncu takımına dahil olan Fenerbahçe Yardımcı Antrenörü Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, setten karesini yayınladı. Birinci oyunculuk tecrübesini yaşayan Demirel, periyodu yansıtan renkli kıyafetiyle ilgi odağı oldu.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

Toplumsal medyayı etkin kullanan isimler ortasında yerini alan Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, verdiği pozla isminden kelam ettirdi. Spora olan büyük ilgisi ile bilinene 2 çocuk annesi Zeynep Demirel, siyah bluzu ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Instagram'da 510 bin takipçisi bulunan Zeynep Demirel'in paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi görürken beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

İşte Zeynep Demirel'in paylaşımı...

SEKSENLER KADROSUNDA!

Pandemi sürecinden beri sıklıkla saç rengini değiştirerek gündeme gelen Zeynep Demirel, sonunda iş buldu. Oyuncu olmaya karar veren Demirel, Seksenler dizisine dahil oldu. Dizinin imalcisi Birol İnanç ile bir ortaya gelen hoş isim yaz dönemi için hazırlandıklarını belirtti. 

BU KERE MAVİ YAPTI!​

Zeynep Demirel, saç renginde karar veremedi. Koronavirüs sürecinden beridir daima olarak imaj değiştiren Demirel, "Yaptım, oldu. Beğendim. Makyaj yapmaya üşendim. Bu ışıkta bu türlü, filtre de eklemedim. Bir müddet maviyim. Teşekkürler, yeterli akşamlar" notunu yazarak paylaşım yaptı. 

2009 Miss Belçika hoşu olan Zeynep Sever, 2010 yılında kaleci Volkan Demirel'le nikah masasına oturdu. İki kız çocuğu olan Zeynep, sık sık toplumsal medyada yaptığı yeni imaj değişimlerini paylaşıyor. Formunu korumak için sık sık spor yapan hoş model, saçlarını boyadı. Son olarak tarçın rengine dönen Zeynep, bu defa de saçlarını sarıya boyadı. 

Youtube kanalı için görüntüler da bu süreçte hazırlayan Demirel, imaj değişikliğine gitti. Yıllardır siyah saçlarla tanınan genç isim saçlarını bakıra boyattı. O anları toplumsal medyada paylaştı.

Üst Alt