Son Konu

Rock Efsanesi, Altcoin’lerini Paylaştı ve 10x Beklediği 2 Coin’den Aldı!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
OYYPFTPPU5CLJPO5JVGKE2KQNY.jpg

Efsane rock grubu Kiss’in basçısı Gene Simmons, 2021’in başından bu yana Bitcoin ve altcoin projelerine yönelik düşüncelerini ve yatırımlarını aralıklı olarak paylaşıyor. Şimdi ise katıldığı bir programda altcoin yatırımlarını ve beklentilerine yer verdi. İşte detaylar…

Simmons’ın Bitcoin ve altcoin yatırımları “iyi iş çıkardı”

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Kiss’in basçısı Gene Simmons, Şubat ayında Cardano’nun  ADA’sından 300.000 dolar değerinde satın aldığını tweetledi ve kripto para biriminin “inandığı bir şey” olduğunu yazdı. Bu yatırımı, rocker için bir servete dönüştü – ADA’nın fiyatı o zamandan beri iki katından fazla arttı. Yani Simmons, elindekileri satmadıysa, ADA yatırımının değeri 700.000 doların üzerinde olacak.
elon-musk-using-a-brilliant-strategy-at-tesla-kiss-rocker-gene-simmons.png
Gene Simmons
Pazar günü Altcoin Daily YouTube kanalındaki bir röportajda, ADA’nın sahip olduğu 14 kripto para biriminden biri olduğunu söyledi. Simmons, “Aptal bir isim olmasına rağmen Cardano’yu seviyorum” dedi. “O şeyden (Cardano) kurtulsunlar. Sadece ADA deyin. Ticaret adıyla adlandırın,” ifadelerini kullandı. YouTube röportajında ​​Simmons, diğerlerinin yanı sıra Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’i de – olduğunu söyledi. Ayrıca Polkadot, Uniswap’in token’larına da yatırım yaptığı biliniyor. Bitcoin fiyatı 10.000 dolar civarındayken satın aldığını söyledi. BTC, 57.000 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Simmons, “Bütün kriptolarım çok iyi iş çıkardı” dedi.

Simmons kriptolarını 10 yıl tutmayı planlıyor

Bir zamanlar sahne kişiliği “The Demon” olarak tanınan müzisyen, 10 kat artacağını düşündüğü iki kripto paranın yüzde 0,2’sini satın aldığını söyledi. Bu kriptoların ismini vermeyi reddetti çünkü o zaman fiyatların muhtemelen pump’lanacağını belirtti ve “açığa satış yapanların çok olacağını” söyledi. Simmons, “Yükselişin doğal olmasını istiyorum” dedi. Cardano Blockchain’inin baş geliştiricisi Charles Hoskinson’ın “orta derecede hayranı” olduğunu söyledi. Simmons, “Şirketi yöneten insanlar tarafından yaşar ve ölürsünüz” dedi.
Untitled-design-2-1.jpg
BTC ve ETH’nin yüzde bazında portföyündeki en büyük iki kripto para birimi olduğunu söyledi. Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweet atmasının ardından bu yılın başlarında Dogecoin’ini (DOGE) satarken, kalan kripto para birimlerini en az on yıl tutmayı planladığını söyledi. Simmons, “Kendi araştırmanızı yapın. Tam açıklama olması adına belirteyim, söylediğim hiçbir şey bir anlam ifade etmiyor. Lütfen beni görmezden gelin. Kimseye tavsiye vermiyorum,” ifadelerini kullandı.

Üst Alt