Son Konu

Hak Yarab İlahisi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hak Yarab İlahisi gül bülbülün ormanı allah yarab ilahisi geceler uykudan uyan ilahisi BİZLERİ DE YOKSUN EYLEME ALLAH Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de yoksun eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah BİZLERİ DE YOKSUN EYLEME ALLAH Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de yoksun eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Gül bülbülün ormanı Allah Ver derdime dermanı Allah Şükür erdik bugüne Allah Bizleri de yoksun eyleme Allah Halas eyle narından Allah Ayırma didarından Allah Cennette cemalinden Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Kandiller yana yanlamasına Allah Dervişler döne döne Allah Son nefeste imanından Allah Bizleri de yoksun eyleme Allah HAK YARAB Canı gönülden seversen Yalvar kul Allah'a yalvar Maksuda ermek istersen Yalvar kul Allah'a yalvar Hak Yarab yalvar Kul Allah'a yalvar Geceler uykudan uyan Bakımlı sırlar olsun ayan Mahrum olmaz Allah diyen Yalvar kul Allah'a yalvar Adalet Yarab yalvar Kul Allah'a yalvar Teşhis dikkatsiz kendini tanı Niçin yarattı Adalet seni Azrail'e tatlı canı Verdiğin gün inanırsın Adalet Yarab yalvar Kul Allah'a yalvar Gül bülbülün ormanı Allah Ver derdime dermanı Allah Şükür erdik bugüne Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Halas eyle narından Allah Ayırma didarından Allah Cennette cemalinden Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Kandiller yandan yana Allah Dervişler döne döne Allah Son nefeste imanından Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah ADALET YARAB Canı gönülden seversen Yalvar kul Allah'a yalvar Maksuda ermek istersen Yalvar kul Allah'a yalvar Yargı Yarab yalvar Kul Allah'a yalvar Geceler uykudan uyan Dar sırlar olsun ayan Mahrum olmaz Allah diyen Yalvar kul Allah'a yalvar Hak Yarab yalvar Kul Allah'a yalvar Teşhis dikkatsiz kendini teşhis Neden yarattı Adalet seni Azrail'e tatlı canı Verdiğin gün inanırsın Adalet Yarab yalvar Kul Allah'a yalvar  

Üst Alt