Son Konu

Burak Sergen'den haber var! 'Dua ve enerjinizi eksik etmeyin'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burak_sergenden_haber_var_dua_ve_enerjinizi_eksik_etmeyin_1622098893_3261.jpg

Koronavirüse yakalanan Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen bugün taburcu oldu. Güç günleri geri de bırakan ünlü oyuncu, 'Dua ve gücünüzü eksik etmeyin' dedi.

Sadakatsiz dizisinde rol alan Burak Sergen, bir ay evvel konutunda rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen oyuncu uzun vakittir ağır bakımda tedavi altındaydı. Sergen, koronavirüsü atlatıp bugün taburcu oldu.

Güçlü geçen sürecin akabinde meskenine giden oyuncu sevenlerine teşekkür etti. Toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Sergen, "Hepinize ne kadar teşekkür etsem az... Ailem, nişanlım, oğlum, setteki hoş dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Daima hoş güçler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum... Daima birlikte sağlıklı ve hoş günlere... Eksik olmayın. Ve daima yanımda olan ben uyurken nişanlıma oğluma aileme dayanağını esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum Teşekkürlerim minnetim çok fazla... Uygun ki varsınız. Dua ve gücünüzü eksik etmeyin." tabirlerini kullandı.

"ÇOK CİDDİYE ALINMASI GEREKEN BİR ŞEY"

Taburcu olan Sergen hastane çıkışı, "45 gün sonra birinci sefer gün yüzüne çıkıyorum. Yendiğime çok memnunum bu hastalığı. Berbat bir şey ve çok ciddiye alınması gereken bir şey" açıklamasını yaptı."

"EVDE REHABİLİTASYON SÜREMİZ OLACAK"

Burak Sergen'in hekimi ise "Evde rehabilitasyon süremiz olacak. Tabi denetim ve takiplerim devam edecek. Biz tekrar hastamızı konutuna sağlıklı bir formda uğurlamaktan memnunluk duyuyoruz" dedi.

Bir mühlet entübede kalan daha sonra ağır bakıma alınan sanatkardan sevindiren bir haber geldi. Sıhhat durumunun düzgüne gittiği öğrenilen sanatkarın ağır bakımdan olağan odaya alındığı öğrenilmişti. Nişanlısı Nihan Ünsal ile 37 gün sonra hastanede olan oyuncudan birinci fotoğraf geldi. Usta oyuncu, “Hayata tutunmak çok güzel” dedi.

İMAJLI ARAMAYLA DİZİYE KATILDI

Uzun müddettir Sadakatsiz dizisinden başka kalan Sergen sevenlerine sürpriz yaptı. Sergen'in canlandırdığı Haluk Güçlü karakteri kalp krizi geçirmişti. Haluk Güçlü, imajlı cep telefonu aramasıyla kızı Derin ve eşi Gönül'le görüştü.

Sadakatsiz’in 19 Mayıs Pazartesi ekrana gelen 30. kısmında tekrar seyirci karşısına çıktı.

Burak Sergen tedavi gördüğü hastane odasından diziye imajlı cep telefonu irtibatıyla katıldı.

Burak Sergen'in dizide canlandırdığı Haluk Güçlü karakteri kalp krizi geçirmişti. Haluk Güçlü, kızı Derin ve eşi Gönül ile manzaralı görüşme yaptı.

Burak Sergen de bu sahneyle uzun bir ortadan sonra sevenleriyle yine buluştu.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sıhhat durumu hakkında da konuşan Sergen, “Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok hoş bir şey” dedi. Oyuncu, nişanlısı Nihan Ünsal’ın kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını da kelamlarına ekledi: “Nihan’ı daima hissettim. Zira daima yanımda olduğunu biliyordum.” Nihan Ünsal ise “Durumu âlâ fakat COVID’in bıraktığı bedendeki belirli kahırlar var. Orta sıra teneffüs meşakkati çekiyor” dedi.

GÖRÜNTÜ PROSEDÜRÜYLE DİZİYE DÖNECEK

‘Sadakatsiz’in bu akşam yayınlanacak yeni kısmında izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Burak Sergen, dizinin yeni kısmına görüntü ile bağlanarak izleyiciyle buluşacak. Dizide canlandırdığı Haluk karakteri kalp krizi geçiren ünlü oyuncu senaryo gereği ailesiyle manzaralı konuşma yapacak.

Sergen'in toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda 2 kovid-19 testi sonucunun da negatif çıktığı söylenmiş ve sevenlerinden dua istenmişti. Usta oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal ise yaptığı paylaşımda "Kendisinin durumunda bir değişiklik yok, stabil. Tekrar yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Tedavisi ağır bakımda devam ediyor" tabirlerini kullanmıştı.

Sanatçı hakkında sevindiren bir gelişme yaşandı. Sergen'in Sadakatsiz dizisinin yarın yayınlanacak olan kısmına, ailesiyle manzaralı konuşma sahnesiyle dahil olacağı açıklandı. Sanatkarın nişanlısı da yaptığı açıklamada, 'Artık COVID kısmı olmayan olağan odadayız. Durumu güzel lakin bedeninde COVID'in bıraktığı kasvetler var. Orta sıra teneffüs kahrı çekiyor fakat durumu uygun.' sözlerini kullandı.

Üst Alt