Son Konu

Aydemir Akbaş konuştu, Okan Bayülgen terledi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aydemir Akbaş konuştu, Okan Bayülgen terledi aydemir aybaş aydemir akbaş okan bayülgen akbaş okan bayülgen aydemirakbaş 1548630125 1548630125 aydemirakbaskonustuokanbayulgenterledi5c4e3875892eaaydemirakbaskonustuokanbayulgenterledi5c4e3875892ea http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberokannn&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg BİR DÖNEME DAMGA VURAN FİLMLERDE ROL ALAN AYDEMİR AKBAŞ, CANLI YAYINDA OKAN BAYÜLGEN'E BASKI ANLAR YAŞATTI Aydemir Akbaş konuştu, Okan Bayülgen terledi Televizyon gazetesinin haberine tarafından, Disko Kralı programında bu hafta 1970'li yıllarda Türk Sineması'ndaki erotik film dönemi konuşuldu Konuklardan birisi de o döneme damgasını vuran Aydemir Aybaş idi Akbaş'ın bir takım ifadeleri Türkçemizin azizliğine uğrayınca Okan Bayülgen, keza müdahale etti ayrıca de soğuk terler döktü Akbaş, 'Kolombo Şakir' isimli bir filminde TRT'nin unutulmaz dizilerinden 'Komiser Kolombo'yu eleştirdiğini belirtirken 'Ben o filmde Kolombo'yu şey yaptım' ifadesini kullanınca, 'şey' kelimesinin hatalı anlaşılmasından çekinen Bayülgen, 'Eleştirdim seslenmek istediniz değil mi?' diyerek durumu düzeltti Türk Sineması'na erotizm rüzgarının halkın sinemaya olan ilgisizliği ardından ortaya çıktığına değinen Aydemir Akbaş, o günlerle ilgili şu ifadeleri kullandı: 'Biz ırk olarak bir şeyin cılkını çıkartmakta ustayız Hele gözümüzü para kazanma hırsı bürümüşse Küçük etekten başladık, şu anda bazı prodüktörlere 10 bin lira yetmedi Eteği biraz daha sıyıralım, oldu 20 bin Eteği çıkartalım, oldu 30 bin' Akbaş'ın bu sözleri üstüne olayan farklı bir noktaya gitmesinden endişe edinen Okan Bayülgen, 'Tamam burada duralım' diyerek duruma müdahale etti Aydemir Akbaş, işin çığrından çıktığını vurgulayarak, kendisinin bu duruma dayanamadığını ve o dönemin bakanı Ahmet Taner Kışlalı'ya gitgide artarak, 'Bu filmleri yasakla' dediğini belirtti id  

Üst Alt