Son Konu

'Koronavirüs Türkleri Etkilemez' Diyen Oytun Erbaş: 'Türkiye’nin Elon Musk’ıyım...'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2fe2fd9fce96997ad498497b4085415a2defb51a.jpg

Salgının başlarında "Koronavirüs Türkleri etkilemez" biçimindeki açıklaması gündem olan Doç. Dr. Oytun Erbaş, birçok araştırma yaptığını ve literatüre çok şey kattığını söyledi. Erbaş, "80 yaşındaki bir Türk bilim adamının yapacağını 40 yaşında bitirdim. Benim önümde kırk yıl daha var. Şayet ben yanlışsız işler yaparsam Türkiye'nin Elon Musk'ıyım" dedi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlarında "Koronavirüs Türkleri etkilemez" şeklindeki açıklamasıyla konuşulan Doç. Dr. Oytun Erbaş, Hakan Alim'in sunduğu 'Mekanın sahibine geldik' isimli programda birtakım açıklamalarda bulundu.

Literatüre çok şey kattığını tez eden Erbaş, 'Türkiye'nin Elon Musk'ıyım' sözlerini kullandı.

Erbaş, "Birçok araştırma yaptım, literatüre çok şey kattım. Ve ölürken ben 80 yaşındaki bir Türk bilim adamının yapacağını 40 yaşında bitirdim. Benim önümde kırk yıl daha var. Şayet ben gerçek işler yaparsam Türkiye'nin Elon Musk'ıyım. Bak bunda mütevazı değilim. Zira şu an bir Oytun yetişmeye kalksa kırk sene sürer" dedi.

Üst Alt