Son Konu

Yoğun bakımdaki Mehmet Ali Erbil'le ilgili flaş gelişme!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sezin_erbilden_beyin_damarlari_tikanan_babasi_mehmet_ali_erbil_icin_duygulandiran_paylasim_1573797098_0782.jpg

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, iki dimağ damarının tıkandığı gerekçesiyle hastaneye kaldırılmıştı. Erbil ile ilgili, hekiminden yeni bir açıklama geldi.

Yaklaşık 15 gündür hastanede yatan sanatçı Mehmet Ali Erbil hakkında, hekimi Jan Klod Kayuka tarafından bir açıklama geldi. Kayuka, “Baş ağrıları daha da hafifledi ve tedavisi devam ediyor. İnşallah haftaya hastaneden çıkabilir.” açıklamasında bulundu.

SEZİN ERBİL'DEN PAYLAŞIM

Sezin Erbil, ağır bakımda tedavi gören pederi Mehmet Ali Erbil için bir paylaşımda bulundu. Erbil, "Sen benim gözümde gerçek bir kahramansın pederim. Senin çektiklerini oburu çekse isyan ederdi." paylaşımında bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

163ma_1573797061_6838.jpg

HEKIMINDEN AÇIKLAMA

Sanatçı Mehmet Ali Erbil’in hekimi Jan Klod Kayuka'dan açıklama geldi. Kayuka, Erbil'in ameliyat olacağı argümanlarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması üzere bir durum şu an kelam konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da şiddetli baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün evvel de kaçış sendromu illetiyle ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu çeşit haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen.”

NE OLMUŞTU?

Bir müddettir ağır bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'den yeni bir haber geldi. Erbil, bugün ameliyat olacak. Sanatkarın omuriliğinden likit alınacak.

KIZ KARDEŞİNDEN AÇIKLAMA

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, dimağında oluşan tıkanıklık gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Son anda yetiştirilen sanatçı hakkında birinci açıklama, profesör kız kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Erbil, ağabeyinin tabip gözetiminde olduğunu ve dimağında kan akımının yavaş ilerlediğini söyledi.

CANLI YAYINA ÇIKIP AĞLAMIŞTI

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, aylar süren ağır bakım tedavisinin akabinde birinci sefer bir canlı yayına çıktı. 2. Sahife isimli magazin programına katılan Erbil, tedavi süreci ve sonrasını, gözyaşları içerisinde anlattı. İşte Erbil'in açıklamalarından satır başları:

C2w6f_1569573171_999.jpg

'Şanslıyım ki hiç hatırlamıyorum o süreci. Neler yaşamışım, bilmiyorum. sinema üzere. Ağır bakımdan çıkıp, alışılagelmiş odaya geçtiğimde hiçbir yanım oynamıyordu. Birinci parmağım oynadığında, 'Allah'ım çok şükür' dedim.' Biraz sol ayağımda kopukluk var. Hekimler 'eninde ahir yürüyeceksin' dediler.'

'Ambulans gelmiş, acile götürmüşler. Hekim 'Ben bunu toparlayacağım 3 günde çıkacaksınız' demiş. Sonra bir şey batıyor bana. Tabip iğne yapıyor. Ağrı geçmiyor. Kesimli kırık olunca her şeye batmış. Birinci akciğere batmış, onu kurtarmışlar, böbreklere zarar vermiş. diyalize bağlamışlar beni. Bir gecede iki kere ameliyat etmişler beni.'

zCq2v_1569573267_7215.jpg

'Kaçış sendromunu tetikledi. Yürüyememem o yüzden kaynaklanıyor. Ayağa kalkacağıma hiç inanmıyordum. Kardeşime ve eski eşime, 'Böyle bir durum olacaksa benim fişimi çekin.' dedim.'

'Her şey insan için. O banyoda 5 sefer emsal kaza atlattım. Daha evvel hiç düşmedim. Zira dengeliyimdir.'

'AYLAR SONRA BOĞAZ TURUNDA'

253 gün boyunca ağır bakımda tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil, alışılagelmiş hayata karışmaya başladı. Aylar sonra birinci kere denize açılan Erbil, dostlarıyla bir boğaz tipi gerçekleştirdi. Erbil, mesrur halleriyle dikkat çekti.

KJYIo_1568874074_4924.jpg

Sanatkarın hastaneden çıkmadan evvelki son durumunu kızı Yasmin Erbil, "Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık konutta olacak. Durumu çok çok âlâ. Bir sefer daha bu güç devirlerde bizimle birlikte olan herkese çok teşekkür ediyorum." laflarıyla açıklamıştı.

4KbcI_1560147016_2137.jpg

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt