Son Konu

Charlie Cox, Marvel Dönüşüyle İlgili Sürprizleri Bozmuyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61307549bb814_72684.jpeg

Spider-Man: No Way Home filmiden ilk fragman görücüye çıktıkta sonra teorilerin ardı arkası kesilmiyor. Çok sayıda hayran fragmanda Matt Murdock'u gördüğünü iddia ediyor. Ancak Netflix diziside Daredevil'ı canlandıran Charlie Cox bu konuda pek açık konuşmuyor. Kendisini No Way Home'da görme ihtimalimiz epey düşük olsa da ilerleyen dönemlerde yeni nesil MCU'nun Daredevil'ı da yine Cox olabilir. Son olarak The Direct'e konuşa başarılı aktör Marvel Sinematik Evreni'ne dönüşüyle ilgili ser verip, sır vermedi.

"Her iki anlamda da bir şeyleri mahvetmek istemem. Ne demek istediğimi anlıyor musunz? Bu durum beni biraz endişelendiriyor, bilirsiniz bu konuşması oldukça zor bir konu. Tek söyleyebileceğim, kendim de dahil olmak üzere hepimiz sürecin neler getirdiğini bekleyip göreceğiz." şeklinde konuşan Cox bana göre MCU'ya girip, girmeyeceğini henüz bilmiyor. Zaten yaklaşık bir sene önce yaptığı açıklamada yeni Spider-Man filminde rol almayacağını ve eğer filmde Matt Murdock olacaksa başka bir aktör tarafından canlandırılacağını söylemişti.
  • Spider-Man: No Way Home'un Süresi Belli Oldu
  • Spider-Man: No Way Home Fragmanı Nihayet Yayınlandı
Zaten normal şartlarda o dönemki gelişmelere göre filmde Peter'ın bir avukatı olmasını bekliyorduk. Ancak işin içine allak bullak olan bir gerçeklik dahil olunca Peter Parker'ı kurtarmak için bir avukattan çok daha fazlası gerekli gibi gözüküyor. 17 Aralık günü vizyona girecek olan Spider-Man: No Way Home halen çok fazla sürprize açık, umarım çok fazla fragman ve içerikle filmden önce sürprizleri açığa çıkarmazlar.

Üst Alt