Son Konu

Destan dizisinin yıldızı Edip Tepeli isyan etti! 'Evladımın dışkısında kan arayacağız!'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cocuklar_duymasinin_duygusu_aysecan_tatari_isyan_etti_kizimin_bagirsaginda_kanama_1636699003_5433.jpg

Çocuklar Duymasın dizisinin Duygu'su Ayşecan Tatari, ailesiyle gittiği bir restoranın ihmalinden ötürü kızının bağırsak geçirgenliği sebebiyle sıkıntı günler geçirdiğini söyledi.

"Destan" dizisinde "Batuga" karakterini oynayan Edip Zirveli, 2017 yılında kendisi üzere oyuncu olan Ayşecan Tatari ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızları Müjgan'ı kucaklarına alan çift son periyotlarda problemli günler geçiriyor.

Ayşecan Tatari, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzen bir haber verdi. Eşi ve kızıyla gittikleri bir restoranda yaşadıkları anlatan ünlü isim, yemekler yüzünden kızının rahatsızlandığını söyledi.

"KONU SAĞLIK!"

Müjgan'ın bağırsak geçirgenliği sebebiyle özel bir diyetle beslendiğini söyleyen Tatari, ailesiyle gittiği restoranda bu husustaki hassasiyetini belirtmesine karşın sorun yaşadıklarını şu sözlerle tabir etti:

"Delireceğim! Yemin ediyorum delireceğim! 1 aylık çok katı bir diyetim var. Gittiğim her yerde şefe kadar gidiyorum. Laktoz, gluten, domates, biber listemi sayıyorum. Şefe gidiyorum bakın. Garsonlara sordum yetmedi, şefe sordum. Siparişimi verdim, tadı değişik gelince çağırıp, "Kusura bakmayın manyak üzere soruyorum tereyağ olabilir mi?" dedim. "Hayır." dedikten 2 dakika sonra gelip "Evet, 10 gündür tereyağ koyuyorlarmış..." diyor. Siz besin işi yapıyorsunuz. Husus sağlık! Sizin dangalaklığınız benim kızımın bağırsağında kanama yapıyor. Gerizekalısınız hepiniz!"

"EVLADIMIZIN DIŞKISINDA KAN ARAYACAĞIZ!"

Edip Doruklu ise eşinin tepsine karşılık şu tabirleri kullandı:

"Hayatlarını önemli besin alerjileriyle sürdürenlere soruyorum; nasıl hayatta kalıyorsunuz? Müjgan'ın bağırsak geçirgenliği ile uğraşıyoruz bir müddettir. Sevimsiz bir durum... Çok küçük olduğu için geçmesi bekleniyor ancak bunun için 1 aylık diyet uygulanması gerekiyor. Ayşecan'a da Müjgan'a da birçok besin yasak. Maalesef bu 1 ay bir türlü tamamlanamıyor. Zira ismi sanı muhakkak düzgün görünümlü işletmeler, besin işinin sıhhat işi olduğunu bilmiyor. Paradan diğer hiçbir şey düşünmedikleri için liyakat sahibi beşerler çalıştırmaları gerektiğinin farkında değiller. Sizin bu ihmalkarlığınız ve cehaletiniz yüzünden kâfi besin alamadığı için her gün baş ağrısı çeken karım, son 8 günü kalan diyetine tekrar başlamak zorunda... Müjgan gelişimi için değerli olan besinleri 1 ay daha alamayacak. Biz de birkaç gün içimiz parçalana parçalana evladımızın dışkısında kan arayacağız!"

Üst Alt