Son Konu

Aslıhan Malbora'dan ilginç açıklama: Soyadımdan çok çektim

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
aslihan_malboradan_ilginc_aciklama_soyadimdan_cok_cektim_1639389605_9809.jpg

Üç Kuruş dizisinde bir Roman kızını canlandıran Aslıhan Malbora soyadıyla ilgili hayatı boyunca meşakkat çektiğini, bilhassa lise yıllarında kendisini tobacco dükkanı üzere hissettiğini anlattı.

Oyuncu Aslıhan Malbora şu sıralar mesleğinin en parlak günlerini yaşıyor. Genç oyuncu, hem Show TV'nin kısa müddette sevilen savlı dizisi Üç Kuruş'ta hem de Gain dijital platformunda yayınlanan Etkileyici dizisinde izleyici karşısına çıkıyor.

Üç Kuruş'ta Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç üzere isimlerle birlikte rol alan oyuncu, Etkileyici'de ise Bertan Asllani ile baş rolü paylaşıyor. Her iki dizide de 'Leyla' karakterini canlandıran oyuncu toplumsal medyadan gelen soruları yanıtladı.

"BİR SÜRÜ LAKABIM VARDI"

Aslıhan Malbora; "Soyadınız çok havalı, değiştirdiniz mi?" sorusuna verdiği karşılıkla dikkat çekti. Soyadının doğduğu andan itibaren Malbora olduğunu belirten oyuncu; "Soyadımı seviyorum lakin bilhassa lise yıllarında ne çektim soyadımdan, o kadar çok tütün ve tütün mamulleri lakabım vardı ki bir orta adımı unuttum, kendimi tobacco dükkanı zannetmeye başladım" halinde konuştu.

Üst Alt