Son Konu

Orkestra üyesi Ahmet İzgi'den Bülent Ersoy'a tepki: Bize İbrahim Tatlıses yardım etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bulent_ersoyun_orkestrasi_bize_ibrahim_tatlises_yardim_etti_1635596393_1899.jpg

Sanatçı Bülent Ersoy’un tahliye edilen takımından Ahmet İzgi, katıldığı programda Ersoy’a olan kızgınlığını anlattı. Ersoy’dan dayanak görmediğini tabir eden İzgi, İbrahim Tatlıses ve dostlarının kendilerine yardım ettiğini söyledi.

usta sanatçı Bülent Ersoy’un KKTC’ye konsere giden ve PCR testleri düzmece çıktığı için tutuklanan 21 kişilik orkestrası tahliye edildi. Türkiye’ye gelen takım Ersoy’la ilgili dikkat cazibeli açıklamalarda bulundu. Ersoy’un ve İbrahim Tatlıses’in davulcusu Ahmet İzgi, havalimanında yaşananları anlattı:

bülent ersoyun orkestrasından reaksiyon

BÜLENT HANIM HİÇBİR ŞEYE YARDIM ETMEDİ

“Biz oraya rızkımızı kazanmaya gittik lakin mahkûm edildik. Ben ağır bakımda yattım. Orada 4 kez, 5 sefer test olduk. Buradan giderken 2 defa test olduk. Hepimiz negatiftik. Bizi hasta insanların içine attılar. Bir ay otelde kaldık. Bir ay mahpusta kaldık. Bülent Hanım bize hiç yardım etmedi. Ben ağır bakımda kaldım, entübe oluyordum. Bülent Hanım bizimle ilgilenmedi. ‘Avukat tutacağım’ dedi fakat kimsenin avukat tuttuğu yok. ‘Servetimi harcayacağım’ dedi fakat biz kimsenin servetini filan istemiyoruz. Bize yalnızca bir hatır sorsaydı, arasaydı. Bizim ailelerimiz hop oturup hop kalktı hasta olduğumuzu duyunca. Biz müzisyeniz. İşimize devam edeceğiz.”
“Tekrar Bülent Ersoy’un orkestrasında çalacak mısınız?” biçimindeki bir soruya ise İzgi, “Yok canım. Bülent Ersoy kendine orkestra bulamıyor Türkiye’de. Kimse çalışmıyor, çalışmaz da. Ben onunla niçin çalışayım?” formunda karşılık verdi.

Üst Alt