Son Konu

Döviz alım satım uygulaması – TFXTarget inceleme

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
doviz-alim-satim-uygulamasi-tfxtarget-inceleme.jpg

İnceleme serimize bu sefer bir uygulama ile devam ediyoruz. TFXTarget uygulaması; döviz hareketlerini, dünyadaki tüm piyasalar ile beraber eş zamanlı takip ederek alım satım yapmanızı sağlayan bir uygulama. Biz de bu videoda TFXTarget demo hesabı ile beraber işlem yaparak TFXTarget nedir sorusunun cevabına yakından baktık!

TFXTarget nedir, hangi kolaylıkları sağlıyor?

Döviz ve kıymetli maden alım satımı yaparken kullanabildiğimiz TFXTarget uygulaması diğer uygulamalardan çok farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. İlk aşamada uygulamayı merak edenler TFXTarget demo hesabı ile uygulamayı deneme şansı bulabiliyor.

TFXTarget uygulaması, basit ve güvenilir arayüzü ile, kullanıcılara kolay bir şekilde alım satım imkanı sunuyor. Arayüzünde de birçok farklı seçenek bulunan TFXTarget, 33 farklı döviz çiftinin döviz hareketlerini dünya ile takip etmeyi kolaylaştırıyor. Döviz işlemlerinizi 5 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebildiğiniz uygulama, Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan gücünü alıyor.

Gerçek hesap ile işlem yapmaya nasıl başlayabilirsiniz?

TFXTarget, kullanıcı için bütün kolaylıkları düşünmüş. Uygulamaya gerçek hesap ile kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Form doldurma işleminin ardından dilediğiniz adrese gelen kurye yardımı ile bankaya gitmeden zahmetsiz bir şekilde hesap açabilirsiniz.

Uygulama hangi telefonlar ile uyumlu?

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad’ler uygulamayı kullanabileceğiniz gibi Android işletim sistemini kullanan tüm cihazlarda da TFXTarget’ın kullanıcı dostu uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Android işletim sistemi kullanan cihazınıza indirmek için buraya, iOS işletim sistemini kullanan cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üst Alt