Son Konu

Godzilla vs Kong'un İlk Yorumları Twitter'a Düştü

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_6057e17c36737_70941.jpg

Godzilla vs Kong filmi HBO Max ile aynı anda iki gün sonra sinemalarda da gösterime girecek. Her zaman olduğu gibi filmin ön gösterimi yapıldı ve basından çeşitli isimler filmi izleyip ilk görüşlerini takipçileriyle paylaştılar. HBO Max'in bu 2021 yılındaki "evde sinema keyfi" atılımı salonlar için biraz sancılı olsa da biz izleyiciler için böylesine sıkıcı günlerde biraz ilaç oldu. Godzilla vs Kong'dan gelen ilk yorumlar da epey iç açıcı cinsten. Çoğu yazar filmin aksiyon sahnelerini yere, göğe sığdıramazken yönetmen Adam Wingard da bu övgülerden nasibini almış.

Megan Peters (ComicBook): Şunu söyleyebilirim ki Godzilla vs Kong'u izledim ve vay canına. Kesinlikle MonsterVerse'in en iyisi. Asıl titanları kalbimi çalmayı başardı. Şunu da eklemeliyim Adam Wingard'ın sinematografisi bu yapımda parlamış. Kaiju aksiyonu hayranların görmek için yalvardığı cinstendi ve bu ihtiyaçları karşılandı. Godzilla ve Kong parlamak için finaldeki değişime rağmen gerekli zamanı sahiplerdi. Godzilla vs Kong'u çok sefer daha izleyeceğim.

Peri Nemiroff (Collider): Beklendiği ve olması gerektiği üzere titan dövüşleri Godzilla vs Kong'un en iyi yanıydı. Adam Wingard kesinlikle bu anları hayata geçirecek göze sahip. Ancak halen insan karakterleri yeterince işleyebildiklerini düşünmüyorum. Fakat ana ekip yardımcı oluyor.

Adam Holmes (CinemaBlend): Godzilla vs Kong, MonsterVerse'in bir başka sağlam yapımı olmuş. Markanın derin mitolojisini incelemek için daha fazla zaman kullanılabilirmiş. Eğer Godzilla ve Kong'un savaşmasını senelerdir bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Mike Reyes (CinemaBlend): Godzilla vs Kong şahane bir yolculuktu! Doğru, bazı şeylerin eksikliği hissediliyordu ve yağlı bir yolda ilerliyordu. Ancak benim bu filmi çok sevme nedenim gölgelerde hikaye harika şehilde ilerliyordu. Dövüşler gerçekten epikti ve Adam Wingard kendi tarzıyla birlikte MonsterVerse'e bir renk getirmiş.

Erik Davis (Fandango): Godzilla vs Kong'u izledim ve A kalite bir iş olmuş. Yaratıkların dövüşmesi epey sıkı ve çok güzeldi. Devasa dövüşlerin hepsi gerçekten başarıyla tasarlanmış ve oldukça detaylıydı. Sağlam bir hikaye, güçlü oyuncu kadrosu ve cidden iyi bir müzikle gerçek bir geceyarısı yaratık filmiydi. Benim favori modern Godzilla/Kong filmim oldu.

Sheraz Farooqi (Rotten Tomatoes): Godzilla vs Kong eğlenceli, canlı, aksiyon dolu ve enerjik bir filmdi. GvK reklamını yaptığı üzere bu ağırsıklet maçını muhteşem görsel efektleri ve şahane aksiyon sahneleriyle hayata geçirmiş. Bu film büyük bir gösteri ve izleyiciler tam da bunu alacak.

Yorumlara da bakınca ben artık bu epik Godzilla ve Kong dövüşünü merakla bekliyorum. Filmdeki insan karakterlerin rolünün az olduğu yönündeki eleştiri ise bana biraz olumlu gibi geldi. Çünkü adı Godzilla vs Kong olan bi filmde insandan ziyada epik dövüşler görmek istiyoruz. Film de tam bu istediklerimizi bize verecek gibi gözüküyor. 24 Mart günü yayınlanacak olan filmi merakla bekliyoruz.

Üst Alt