Son Konu

İvana Sert'in imalat hatası ödülü hak etti!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ivana_sertin_imalat_hatasi_odulu_hak_etti_1570006470_92.jpg

Bugün ne giysem programında ayan bir devir jüri üyeliğini yapan İvana Sert geçtiğimiz günlerde şarkıcılığa soyunmuştu. Çıkardığı imalat kusuru albümünün akabinde Türkiye'nin Yıldızı mükafatına layık görüldü. İşte, haberin ayrıntıları...

Ünlü moda yorumcusu Ivana Sert,programcılığının haricinde şarkıcılığı ile de gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da sahneye çıkan Ivana Sert, Ahmet Kaya'nın Kum Üzere müziğini seslendirmesi üzerine performansını paylaştığı çevre medyada tenkitlere maruz kalmıştı. İvana, geçtiğimiz günlerde İmalat Yanlışı isimli çıkardığı albüm ile tenkitlere cevap verdi. Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de düzenlenen ‘Millionaire Estate’ isimli tertibe katıldı. Türkiye'nin Yıldızları mükafatı verilen İvana açıklama yaptı.

AWMcz_1570006698_0187.png

“Ben konservatuar mezunuyum, müzik daima hayatımdaydı” formunda açıklama yaparak kazandığı armağana ait fikirlerini lisana getirdi.

KUM ÜZERE MÜZIĞI TENKITLERINE KARŞILIK VERDİ!

Ivana, ''Eleştirileri okudum. Kimine güldüm, kimi de çok acımasız. Üzüldüm açıkçası. Ben Ahmet Kaya hayranıyım. Müziklerini biliyorum. Niçin Türkçeme takılıyorlar? Icmale ve duyguya baksınlar. Değerli olan içten söylemek" halinde konuştu.

Üst Alt