Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

BLOGGER TERAL ATİLAN STİL VE SEYAHAT SIRLARINI PAYLAŞTI

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Popüler Moda kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan BLOGGER TERAL ATİLAN STİL VE SEYAHAT SIRLARINI PAYLAŞTI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 46 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Popüler Moda
Konu Başlığı BLOGGER TERAL ATİLAN STİL VE SEYAHAT SIRLARINI PAYLAŞTI
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

‘This Is Teral’ blogunun kurucusu Teral Atilan ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Londra’da doğup büyüyen Teral, ailesinin Kıbrıslı olduğunu söylüyor. Üniversite müracaatlarını yaparken bir blog açmaya karar veren Teral, kendini bir ‘alışverişkolik’ olarak tanımlıyor. Seyahat ve stil paylaşımları yapan ünlü blogger, kendisine ilham kaynağı olan şeyleri Elle Türkiye’ye anlattı. 2013 yılında London College of Communication’da Gazetecilik kısmını bitiren Teral, 2014 yılından beri etkin bir biçimde çevre medya ve blogu üzerinde çalışıyor. Kelamı çokça uzatmadan Teral’e bırakıyoruz… Aşağıda stil sahibi ünlü blogger ile seyahat ve stil üzerine yaptığımız röportajı görebilirsiniz…


ELLE: Gazetecilik okuduğunuzu gördük. Kendi blogunuzu oluşturmaya nasıl karar verdiniz?

TERAL ATİLAN: Bloguma, sınıfın geri kalanından sıyrılabilmek için üniversiteye girmenin yolu olarak başladım. Bunu o kadar beğendiler ki, bana eksiksiz bir teklifte bulundular. Üniversite boyunca derslerime odaklandım ve 2013'te This Is Teral yayın hayatına başladı. Böylelikle benim stilimi seven ve benden daha fazlasını görmek isteyenler için kendi takipçilerimi yaratmış oldum.

ELLE: Birçok kente seyahat ettin! En sevdikleriniz hangileri? Oradaki modayı nasıl karşılaştırırsın?

TERAL ATİLAN: Nereye gidersem gideyim, gittiğim kent hangisiyse ona aşık oluyorum. Yerkürede harika hoşluklar var ve olabildiğince çok nokta görmekten çok keyif alıyorum. Ancak benim favori şehirlerim daima İtalya'da, Floransa ve Milano’yu görür görmez aşık oldum.  Bu kentin kişilerinin stilleri klasik ve bu usulü taşıyan herkes kendine çok yaktırışıyor. Sade kumaşlarla, klasik lakin yalın giyinme biçimlerini çok seviyor ve çok sofistike buluyorum.


ELLE: Bir tatil için bavulunuzda olmazsa olmazlar neler? Her devir birlikte seyahat ettiğiniz bir şey nedir?

TERAL ATİLAN: Tripodum olmadan seyahat edemiyorum, münhasıran de basın seyahatlerinde…Çok erken kalkmaya bayılıyorum, kentin sakinleri uyurken fotoğraf çekmek için plaja ya da mükemmel bir yapıyı çekmeyi çok ancak çok seviyorum.

ELLE: Seyahat şekliniz nedir, rahat ve rahat ya da cazibeli ve modaya münasip?

TERAL ATİLAN: Seyahat şeklim her ikisine makul diyebilirim. Uçakta her vakit üşüdüğüm için jean üzerine kalın bir kazak giyiyorum. Lakin gideceğim bölgeye varınca umumiyetle Levi's şort, basic bir top yahut ince tiril tiril bir elbise tercih ediyorum. Akşamları her vakit şık ve trendy olmayı tercih ediyor, gece gideceğim mekanlara iyi elbiseler ve topuklu ayakkabılar giymeyi seviyorum.

ELLE: Seyahat ederken cildinize nasıl bakıyorsunuz?

TERAL ATİLAN: Seyahat ederken uçuşlarda umumiyetle makyaj yapmıyorum. Cildimin bütün uçuş boyunca nemli kalmasını sağladığı için en sevdiğim yüz maskemi (Institut Esthederm Intensive Hyaluronic Mask) uyguluyorum. Şayet gideceğim yanda güneş varsa yüksek SPF li kremleri , CC kremleri kullanıyorum ve birinci gece kesinlikle yüz maskesi uyguluyorum.


ELLE TR: Daha sonra nereye seyahat etmek istersiniz?

TERAL ATİLAN: Kapadokya, Bali ve Tokyo'ya seyahat etmeyi çok istiyorum.

ELLE TR: Ferdî usulünü nasıl tanım edersin?

TERAL ATİLAN: Ferdî şeklimi casual chic olarak tanımlayabilirim. Elbise giymeye bayılıyorum fakat tıpkı devirde kot pantolonun sana verdiği sıradan görünümü de seviyorum.

ELLE: Her devir satın aldığın bir eser nedir?

TERAL ATİLAN: Ayakkabı! Mutlaka ayakkabılara bayılıyorum. 300'den çiftten ziyade ayakkabım ve çok sayıda siyah ankle bootum var. Farklı farklı mevsimlerde ankle boot giymeyi sahiden çok seviyorum.


ELLE: Hangi 2019 trendini en çok sevdiniz ve neden?

TERAL ATİLAN: Benim için bu yılın trendi  saç aksesuarlarıyla ilgiliydi. İncili taçlar instagram'da bir akım yarattı ve bu akımı ben de çok sevdim. Modaya tekrar feminenliği getirdiğini düşünüyorum. 

ELLE: Stil ilhamın kim?

TERAL ATİLAN: Şeklimdeki ilham kaynağının birden fazla, Londralı kadınlardan… Covent Garden'da, Regent Caddesi'nde dolaşmayı ve günlük bayanın ne giydiğini gözlemlemeyi seviyorum. Londra'nın eklektik bir şekli olduğunu düşünüyorum ve her devir ilham alacak kişiler bulabiliyorum.
 

Yazar: makaleci
Article Title: BLOGGER TERAL ATİLAN STİL VE SEYAHAT SIRLARINI PAYLAŞTI
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Google Adsense 0 38
Y Yaşam 0 34
Y Sağlıklı Yaşam 0 21
makaleci Sağlık Rehberi 0 51
makaleci Sağlık Rehberi 0 94
makaleci Sağlık Rehberi 0 52
makaleci Sağlık Rehberi 0 47
makaleci Sağlık Rehberi 0 36
makaleci Sağlık Rehberi 0 42
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 44
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 28
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 45
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 53
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 44
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 49
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 43
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 40
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 50
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 48
makaleci Sağlıklı Yaşam 0 48
makaleci Yaşam 0 72
makaleci Sağlık Rehberi 0 41
B Güncel Bilgiler 0 97
yaprak0135 Google, Bing, Yahoo, Yandex ve Diğerleri 1 154
yaprak0135 Konu Dışı 0 27
yaprak0135 Konu Dışı 0 30
yaprak0135 Konu Dışı 0 11

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst