Son Konu

Diz kapağı kırılan Ebru Yaşar ameliyat oldu

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ebru_yasarin_talihsiz_kazasi_diz_kapagi_kirildi_1641710430_4338.jpg

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar önceki gün talihsiz bir kaza yaşadı. Aracından inerken dizinin üzerine düşen ünlü şarkıcı hastaneye kaldırılarak apar topar ameliyata alındı. Yaşar, güncel sağlık durumu ile ilgili bildi verdi.

Ebru Yaşar geçtiğimiz gün Sarıyer'de verdiği konser çıkışında aracından inerken talihsiz bir an yaşadı. Ayağı takılarak dizinin üzerine düşen şarkıcı hastaneye kaldırıldı. Diz kapağında kırıklar olduğu tespit edilen ünlü şarkıcı apar topar ameliyata alındı. 

Sanatçı, operasyon öncesi hastanede çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak sevenlerini bilgilendirdi:

“Sevenlerimi üzmek, korkutmak istemem. Bilgi amaçlı paylaşıyorum. Düştüm ve diz kapağım kırıldı. Şimdi ameliyata girip inşallah toparlayacağım.”

"ÜZGÜNÜM"

Başarılı geçen operasyonun ardından Ebru Yaşar, son durumunu sevenleriyle sosyal medya hesabından paylaştı: "Sevenlerim, dostlarım. Kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarılı geçmiş. Arayan, mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim. Bu vesileyle katılmak üzere söz verdiğim tüm organizasyonlarım için de üzgünüm. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere..."

Üst Alt