Son Konu

Jennifer Aniston açıkladı: Çocuk deneyimini kariyer için bırakmam!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jennifer_aniston_acikladi_cocuk_deneyimini_kariyer_icin_birakmam_1573715385_1451.jpg

Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, "Kariyeri için çocuk yapmadı" yorumlarına tepki gösterdi.

Başarılı oyuncu Jennifer Aniston, ikinci kez evlenmesi rağmen hiç hamile kalmaması ve basında bu durumun yanlış yorumlanması ile gündeme gelmişti. Bir show programına katılan 50 yaşındaki ünlü oyuncu Aniston,"Her zaman çocuk sahibi olmak istemişimdir ve bu deneyimi bir kariyer için asla bırakmam" şeklinde konuşmalarıyla hayranlarının gönüllerini bir kez daha fethetti.

Tm7Sw_1573715351_7776.jpg

Kariyeri için çocuk yapmama haberlerine tepki gösteren Aniston,“Bana ilham veren kadınlar, hem kariyerleri hem de çocukları olanlar… her zaman çocuk sahibi olmak istemişimdir ve bu deneyimi bir kariyer için asla bırakmam. Hepsine sahip olmak istiyorum" sözleriyle konuya açıklık getirdi.

DİĞER HABERLERİ;

Friends dizisinde oynadığı başrol karakteri ile gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Jennifer Aniston, Variety dergisine Marvel filmleri hakkında açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamanın içeriği eleştirisel nitelikteydi.

lD6zc_1570790982_4678.jpg

Ünlü Hollywood yıldızı Jennifer Aniston da Marvel karşıtı söylemiyle gündeme geldi. Variety dergisine konuşan 50 yaşındaki usta oyuncu, Marvel’ın sinemaya zarar verdiğini açıklamalarında bulundu.

Qv1pr_1570791217_581.jpg

Anniston, “Bence Meg Ryan döneminin yeniden gelmesini çok isterdik. Sinema salonuna gidip rahatça oturmak hoş olur diye düşünüyorum. Terms of Endearment filmini, Heaven Can Wait, Young Frankenstein, Blazing Saddles, Goodbye Girl filmlerini yeniden ortaya çıkaralım” dedi ve filmlerin uzunluğu ile alakalı “Büyük Marvel filmlerine gelince Hollywood küçüldükçe küçülüyor. Bu filmler benden beklenen filmler olmadığı gibi yeşil ekranda yaşamanın meraklısı da değilim” şeklinde sözlerine ekleme yaptı.

Üst Alt