Son Konu

OnePlus 7 ve 7 Pro tanıtılıyor (Canlı Anlatım)

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oneplus-7-ve-7-pro-tanitiliyor-canli-anlatim.jpg

OnePlus yeni modellerini düzenlediği etkinlikle tüm dünyaya tanıtıyor. OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro bu etkinlikte görücüye çıkıyor. Biz de ShiftDelete.Net olarak bu etkinliği canlı anlatımla sizlerle paylaşıyoruz.

OnePlus etkinliğinde neler yaşandığını merak ediyorsanız, canlı anlatımımızı takip edebilirsiniz.

OnePlus etkinliği canlı anlatım

18:27 – OnePlus 7 Pro, DxOMark’tan 111 puan almayı başarıyor.

18:25 – 3’lü arka kamera kurulumuyla gelen telefonda ana kamera haricinde 16 Megapiksel ultra geniş açı kamera ve 8 megapiksellik telefoto lens bulunuyor.

18:23 – Arka kamera üzerine konuşuluyor. Ana kamera, 48 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.6 diyafram açılığına sahip olacak.
xoneplus-7-ve-7-pro-tanitiliyor-canli-anlatim-1.jpg.pagespeed.ic.W96XNgMKh3.jpg
18:19 – OnePlus 7 Pro’nun üretiminin başında olan Zake Zhang, telefonun ön kamerası 16 Megapiksel çözünürlüğünde ve açılır yapıda olacak.

18:18 – Ekranın diğer amiral gemisi modellerinin ekranından 3 kat daha pahalı olduğu belirtiliyor. 6.67 inç boyutundaki ekranın tazeleme oranı 90Hz olacak. Bu akıllı telefonlardaki tazeleme hızı ortalamasının üstünde kalıyor.

18:15 – Yeni telefonun tasarımından bahsediliyor. Söylenenlere göre yeni akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy S10 modellerinde olduğu gibi kenarsız tasarıma sahip olacak.

18:09 – Kiang, yeni akıllı telefon modelinin, yılın en iyi telefonu olacağını iddia ediyor.

18:07 – Şirket, sloganının ve misyonunun “En iyi teknoloji paylaşmak” olduğunu açıkladı. Ve OnePlus’ın en iyi 5 akıllı telefon markalarından biri olduğu belirtildi.

18:00 – OnePlus CMO’su Kyle Kiang sahneye çıktı.

Üst Alt