Son Konu

İkinci Kez Anne Olmaya Hazırlanan Şarkıcı Bengü'nün Bebeğine Vereceği İsim Şaşırttı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8fe3e1c92be28d78e0da1295d11bc9a0c3d861a5.jpg

Ben açıkçası istemezdim...

Birtakım vakitler gerek yerli gerekse yabancı ünlü isimlerin çocuklarına kendi isimlerini verdiklerini okuyoruz. Arda Turan, Volkan Konak, Behzat Uygur, İbrahim Tatlıses de o isimlerden yalnızca birkaçı.

Bu içerikten öteki isimleri öğrenebilirsiniz;

Bildiğiniz üzere müzikçi Bengü ve eşi Selim Selimoğlu’nun 2019 yılında Zeynep ismini verdikleri kızları dünyaya gelmişti.

42 yaşındaki sanatçı geçtiğimiz ay da Instagram hesabından eşi ve kızı ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınlayarak 14 haftalık gebe olduğunu duyurmuştu.

Evvelki gün de Akmerkez’de objektiflere takılan ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü, şaşırtan bir açıklama yaptı.

Bengü, bebeğin isminin ne olacağını soran gazetecilere “İsim olarak soyadımız Selimoğlu olduğu için 'Junior Selim' diye düşünüyoruz. Aslında eşim Selim’in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum bunu da Selim’e bıraktık” halinde yanıt verdi.

Bilhassa ünlüler ortasında bu moda oldu güya... Siz isminizi çocuğunuza verir misiniz pekala?

Üst Alt