Son Konu

Brezilya'da kocasının 9 eşi arasından ilki olan kadın konuştu

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Brezilya Joao Pesseoa'da yaşayan toplumsal medya fenomeni Arthur Urso, çok eşli hayatıyla ilgi çekiyor.

Arthur, 2021 yılının Kasım ayında, 9 sevgilisiyle Katolik kilisesinde evlenmişti.

Dünya çapında merak konusu olan Arthur, basının manşetlerinde yer edindi.

Merak edilen ömrüyle ilgili, eşlerinin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak ismine takvim hazırlamak zorunda kaldığını anlatan Arthur, "Böyle bir takvim hazırlamak pek çok farklı probleme neden oluyor, bazen zevk için değil de kendimi bu programa uydurmak için seks yapıyormuş üzere hissediyorum." demişti.

Arthur'un eşlerinden Luana ise mevzuyla ilgili kendi görüşlerini açıkladı.

"Diğer partnerlerle tanışırken kocamın yanındaydım"

Arthur'un yedi yıllık birinci eşi olan Luana, basına yaptığı açıklamada, kocasının  başka partnerleriyle tanıştığında yanında olduğunu söz etti.

Luana, "Açık yaşamayı merak ediyorduk. Çok farklı olduğunu düşündüm ve çabucak kabul ettim. Müstakbel eşlerimizle bir partide tanıştık." tabirlerini kullandı.

a_8831.jpg

"Evimizin duvarına şeytanın ailesi yazıldı"

Çok eşliliğin, kendilerine birçok tehdit oluşturduğunu söyleyen Luana, "Yeni şeyler deneyimlemek isteyen ve bu dünyanın kalıplarına sıkışıp kalmayan beşerler aradık. Beşerler bizi yalnızca sosual medyada yargılıyordu. Ama bir gün konutumuzun duvarına 'şeytanın ailesi' yazıldı.

Çok korktum zira daha evvel bu türlü bir şey olmamıştı. Ülkemizden defolun diyorlar. Çok önyargılı olduklarını düşünüyorum. Birden fazla insanın bu durumu çılgınca karşıladığını biliyoruz." dedi.

a_7007.jpg

"Yaşadığım hayattan memnunum"

Çok eşli bağlantının en başlarında kendisi için güç olduğunu lisana getiren Luana, “Evet evvelce zorlandım. Ancak daha sonra bu duruma alıştım ve ben de keyif almaya başladım. Açıkçası bu türlü bunun nasıl olacağını merak ediyordum. Şu anda yaşadığım hayattan mutluyum." şeklinde konuştu.

a_6168.jpg

a_2737.jpg

a_2736.jpg

a_571.jpg

a_8896.jpg

a_87.jpg

Üst Alt