Son Konu

Alişan'dan cimrilik açıklaması: Kısıtlama yapmam ama...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yildiz_tilbeden_buse_varol_alisan_ciftine_ziyaret_1570343411_8321.jpg

Ünlü müzikçi Yıldız Tilbe, Alişan-Buse Varol çifti ile bir araya geldi. Buse Varol, bu anları Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü müzikçi Alişan, evvelki akşam eşi Buse Varol ile birlikte kameralara yansıdı. Alişan, kendisine yapılan cimri benzetmelerine,“Aslında harcamalarımda kısıtlama yapmam lakin cimri kelamı üstümüze yapıştı, bu türlü gidiyor.” tefsirinde bulundu.

Öte yandan geçtiğimiz Şubat ayında ana olan Buse Varol'un eşi Alişan ile bir arada oğullarının eşyalarını muhtaçlık sahiplerine dağıttıkları öğrenildi.

Eeu4V_1570343371_5929.jpg

YILDIZ TİLBE'DEN DESTEK ZİYARETİ

Ünlü müzikçi Yıldız Tilbe, birebir otelde kaldığı Alişan-Buse Varol çifti ile bir araya geldi. Tilbe, çiftin oğulları Burak'ı sevdi. Varol, bu anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. 

Çift tıpkı günün akşamı da Yıldız Tilbe konserine gidip doyasıya eğlendi.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR;

9uxoq_1565764333_6656.PNG

UDta9_1565764480_674.PNG

'OĞLUM BANA UĞURLU GELDİ'

HCjHI_1565777042_3464.jpg

Öte yandan Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak hakkında konuştu. Ünlü müzikçi, ailesiyle ilgili olarak:

''Burak ve Buse'yi otelde bıraktım, konsere geldim. Burak yerküreye geldikten sonra işlerim daha âlâ gitmeye başladı. Oğlum bana uğur getirdi. Tatilimiz bittikten sonra da yarış programımın çekimleri başlayacak. Ağır bir temponun içine gireceğim.'' dedi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt