Son Konu

Ünlü Yönetici Şaşırttı: Bitcoin Yatırımlarımızdan Tamamen Çıktık!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
minerd.jpg

Guggenheim Investments’ın baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, Bitcoin yatırımlarına yönelik şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Bu yılın başlarında kripto para biriminin 600.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etmesinin ardından, artık Bitcoin (BTC)’e yatırım yapmadıklarını söyledi.

Scott Minerd, Bitcoin piyasasını “anlamadıklarını” söyledi

Minerd, Los Angeles’taki Milken Konferansı’ndan CNBC’ye verdiği bir röportajda, “Yıllar önce bir tahvil traderı olarak öğrendiğim tek şey, ne olduğunu anlamadığınızda piyasadan çıkın. Yani aldığım eğitim, bana şimdi bunu tam olarak anlamadığımı söylüyor,” ifadelerini kullandı.
bitcoin-wall-street-monero-gID_2.jpg
Minerd ayrıca birisi Şubat ayında Shiba Inu meme tokenına 1.000 dolar yatırmış olsaydı, bugün 2.1 milyon dolar kazanacaklarına dikkat çekti ve bu durumu anlamadığını söyledi. Şubat ayında Minerd, Aralık ayında Bitcoin’in 400.000 dolara ulaşabileceğini söyledikten sonra Bitcoin’in 600.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etmişti.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Haziran ayının sonlarında, Bitcoin 30.000 dolar civarında seyrederken Minerd, Bitcoin’in en düşük noktasında 15.000 dolara düşebileceğini tahmin etmişti. Bitcoin bugün 63.000 doların üzerinde işlem görüyor ve bu ay yüzde 40’tan fazla tırmandı. Minerd, “Uzun süredir bu yatırıma giriyorduk, sattık, düşündüğüm yere geri döndü ve gerçekten baktıktan sonra bildiğinizi düşündüm, muhtemelen daha da düşeceğiz, dedim. Eh, düşmedik, o yüzden piyasada değiliz,” ifadelerini kullandı.

Üst Alt