Son Konu

Demet Akalın'ın sert çıkışı: Jean reklamında oynayanlar harcanmıyor mu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
demet_akalindan_jean_reklaminda_oynayan_oyunculara_tepki_yagdi_1574924366_9781.jpg

Demet Akalın, Doç. Dr. Nuran Yıldız'ın Taner Ölmez'i köşe yazısında eleştirmesine sessiz kalmadı.

Mucize Doktor'un sevilen oyuncusu Taner Ölmez'in deterjan reklamında oynamasını köşe yazısında ele alan Doç. Dr. Nuran Yıldız, Ölmez'in kariyerinin baltalandığı düşüncesini öne sürmüştü.

5OHf3_1574925376_3532.jpg

Köşe yazısında Nuran Yıldız "Kırk yılda bir de olsa bir oyuncu bulundu diyorsun. Oyunculuk iyi, dizideki karakter iyi. Fox Tv’de, “Mucize Doktor”un Taner Ölmez’inden söz ediyorum. Dizi sağlık sektöründe bir hayal satıyor, o hayali de izleyici alıyor. Taner Ölmez o dizide, saflığın, temizliğin, iyiliğin simgesi olarak hızla kalplerde yükselirken… O da ne? Bulaşık deterjanı reklamında oynuyor! O deterjan ki, satış için çevre duyarlığını kullanıyor. Tam da Doktor Ali Vefa’nın saflığına izleyicinin teslim olduğu anda, elinde deterjanla Taner Ölmez çıkıyor. Bir kariyer ancak böyle harcanır, bir dizi ancak böyle baltalanır" sözlerine yer verdi.

5BaBA_1574925266_4136.JPG

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'dan Nuran Yıldız'ın bu yorumuna sert bir çıkış geldi. Akalın,"Jean reklamı olsaydı harcanmıyor muydu! Hiç olmazsa sosyal sorumluluğa da el atmış. Suyu kullanmayın demiş. Ben bile paylaştım. İyi yapmış güle güle harcasın" şeklinde sert bir çıkış yaptı.

DİĞER HABERLERİ;

Ahmet Kaya’nın Kum Gibi, şarkısını söyleyen ünlü isim Ivana Sert, sosyal medya üzerinden eleştiri almıştı. Altın Zambak Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı’ ödülünü almasıyla gündeme geldi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın'dan olumsuz tepki aldı.

1a41T_1570951323_5096.jpg

Demet Akalın,“Ben Fero, Zeynep Bastık, Reynmen, hemen köprüye gidin” şeklinde tepkisini dile getirdi.

7lnDx_1570950707_6868.jpg

Ivana Sert ise olumsuz eleştiriler için,“Herkesin fikrine saygı duyuyorum. Ama niye bu kadar üstüme geliniyor ki?” şeklinde konuştu.

Üst Alt