Son Konu

2 Ekim'de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-dd15e1181904479d064e3a99fc8a4794510f2358.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...

1. Birçok ünlü, 'Altın Kelebek Ödül Törenleri'nde gösterildikleri adaylıklarından yandaş basın gerekçesiyle çekildi!

2. Halsey, bebeğiyle fotoğraf paylaşan sevgilisinin fotoğrafına Türkçe yorum yaptı!

3. Selçuk Ural, kendisiyle ilgili kıro olduğuna yönelik yorumlara sert bir şekilde cevap verdi!

4. Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile yaptığı programdan ayrıldığına dair açıklama yaptı!

5. Geçtiğimiz gün photoshop kurbanı olan şarkıcı Linet, verdiği kilolar hakkında açıklama yaptı!

Ünlü şarkıcı, 10 gün yoğun bakımda kaldığını belirterek stresli ve zor bir dönemden geçtiğini söyledi. Sonrasında da 47 kiloya kadar düştüğünü ekledi.

6. Boran Kuzum, geçtiğimiz ay kaybettiği babasıyla paylaştığı fotoğraflarla doğum gününü kutladı!

'Hepinize çok teşekkür ederim doğum günü dilekleriniz için. Ben de onsuz ilk doğumgünümde sizin aracılığınızla babama teşekkür etmek istiyorum. Bugün olduğum kişiye vesile olduğu için, hayatı güzel ve anlamlı yaşamayı öğrettiği için, dürüstlüğü kibarlıkla dengelemeyi öğrettiği için ve iyi insan olmayı her şeyden üstün tutmayı gösterdiği için. Yaşadıklarımdan ve yaşattıklarından minnettarım. Sana teşekkür ederim.Size de zor zamanımda güç verdiğiniz ve sevginizi esirgemediğiniz için binlerce teşekkür. Siz de sevgiyle kalın.'

7. Halil Sezai, geçtiğimiz yıl kavga ettiği komşusuyla ilgili açıklamada bulundu!

'Gerçekten hak etti ve kafam güzeldi. Gerektiği şekilde tam dövemedim, bir dahaki sefere inşallah” sözleriyle ikinci kez herkesi şaşırtan Halil Sezai, konuyla ilgili 'Sözlerim çarpıtıldı, başka yerlere çekildi. O videonun devamı da vardı. 41 yaşımdayım; hayatımda ilk defa biriyle kavga ettim. Tabii ki pişmanım. En çok da beni ahlaklı ve saygılı yetiştiren ailemi üzdüğüm için pişmanım.” dedi.

8. Alp Navruz, Ayça Ayşin ile ilişki yaşadığına dair iddialara yanıt verdi!

Başarılı oyuncu, 'İyi bir arkadaşlığımız var. Çok iyi anlaşıyoruz' diyerek, dedikoduları yalanladı.

9. İlerleyen günlerde dünyaevine girecek olarak İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli düğün hazırlıklarına başladı!

İkiz bebek istediğini söyleyen Yasemin Şefkatli'nin gelin kınası yapıldı.

10. Verdiği kilolarla dikkat çeken Büşra Pekin, Diler Ay'ın filmi için 9 kilo aldı!

Üst Alt