Latest Thread

Boydak Holding CEO'su Ertekin hakkında iddialar...

tekin

Yeni Üye
Mesajlar
13,610
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
93
Boydak%2DHolding%2DCEO%2Dsu%2DErtekin%2Dhakkinda%2Dagir%2Diddialar%2D225196%2Ejpg

Boydak CEO’su olarak ün yapan Boydak Holding’e TMSF tarafından üç bireyle birlikte kayyım olarak atanan Alpaslan Baki Ertekin, evvelki gün akşam saat 21.00’de 7 lokal televizyon ve 10 radyo tarafından ortaklaşa yayınlanan canlı yayın programına katıldı.

Program sunuculuğunu Gazeteciler Cemiyeti Lideri Veli Altınkaya’nın yaptığı canlı yayın programında Alpaslan Baki Ertekin birçok değişik mevzuya değindi. Ertekin’i en çok terleten soru ise Garanti Barter isimli bir firmayla ilişiğinin olup olmadığına ait soruydu.
istifa-edecek-misiniz-sayin-ertekin.jpg

“GARANTİ BARTER BENİM İSTANBUL’DAN TANIDIĞIM BİR ARKADAŞIMIN! “

Programa katılan TV 1 Haber Müdürü İsmail Şahin, Ertekin’e Garanti Bartır isimli bir firmayla bir ilgisinin olup olmadığını ve  Garanti Barter’ın Boydak Grup'la rastgele bir iş yapıp yapmadığını sordu.

Ertekin, “Garanti Barter’in sahibi benim İstanbul’dan tanıdığım, kendisine güvendiğim, her bahiste da kefil olabileceğim bir arkadaş. Boydak Holding’e geldiğimde beni ziyaret ettiler. Bende onlara şayet Kayseri’de iş yapmak istiyorsanız sıfırdan bir sistem kurmanız çok sıkıntı. Burada kahır içinde olan rastgele birileriyle gidip iş birliği yaparsanız elimden geldiği kadar yardımcı olurum dedim” dedi.

YENİ BAHAR GAZETESİ'NDEN RECEP BULUT'UN HUSUSLA İLGİLİ YAZISI

iSTiFA EDECEK MiSiNiZ SAYIN ERTEKiN?

Ortada iki isim var…Biri BAMAŞ başkası BAM…Anladığım kadarıyla temel şirket BAMAŞ…BAM Dış Ticaret A.Ş.’de yeniden OSB’de 12.Sk. No: 54’te faaliyet gösteriyor…Yani OSB’de Bayram Patır’ın üretim yaptığı adres…Ama İstanbul’da ki adresleri de tıpkı sitenin A ve B bloklarında…BAM B blokta BAMAŞ A blokta…Madem bu iki firma birebir işi yapıyorlar niçin farklı farklı adreslerde faaliyet gösteriyorlar? Sanki hissedarları kim? BAM ile BAMAŞ’ın hissedarları birebir mı yoksa farklı farklı isimler mi var? Tanıdık simalar var mı dersiniz?

Dün de yazdım, üretimi Bayram Patır yapıyor…Hammadde, bez ve süngeri Boydak Holding’in ilgili şirketi veriyor, Bayram Patır da takımıyla birlikte gerek mobilya grubu gerekse baza kasalarını, yani iskeletini yapıyor…Sonra da üretilen mal BAMAŞ üzerinden Boydak Holding’e fatura ediliyor…Parayı BAMAŞ alıyor ve sonra Bayram Patır’a ve Volkan Alçı’ya ortalarında anlaştıkları biçimde ödeme yapılıyor…Yani üretim Bayram Patır’dan sermaye Boydak CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’in “her şeyine kefil olduğunu” söylediği Birbey Ergün’den…CEO ise Mustafa Ceyhan…Yani işi koordine eden Mustafa Ceyhan…Herşey bu kadar ayan beyan ortada…

“Garanti Berter’in sahibi benim İstanbul’dan tanıdığım, kendisine güvendiğim, her mevzuda da kefil olabileceğim
bir arkadaş. Boydak Holding’e geldiğimde beni ziyaret ettiler. Bende onlara şayet Kayseri’de iş yapmak istiyorsanız sıfırdan bir tertip kurmanız çok sıkıntı. Burada problem içinde olan rastgele birileriyle gidip iş birliği yaparsanız elimden geldiği kadar yardımcı olurum dedim” diyen Boydak CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’in BAMAŞ’ı Kayseri piyasasına nasıl soktuğu ortaya çıktı…Bizzat kendi söylüyor…Kayseri’ye gelip kendisini ziyaret ettiklerinde, “Benle iş yapmak istiyorsanız, sıfırdan bir sistem kurmanız çok güç, burada ıstırap içinde olan rastgele biriyle gidip işbirliği yaparsanız elimden geldiği kadar yardımcı olurum” diyor…Allah var olmuşta! Adamlar Kayseri’de zorda olan bir firmayı bulmuşlar! Onlarla bir iştirake girmişler! Resmiyette var mı yok mu bilmiyorum! Fakat Bayram Patır üretiyor, Sayın Ertekin’in “her şeyine kefil olduğum” dediği Birbey Ergün’de Boydak Holding’e fatura kesip parasını alıyor…

Allah var uygun de iş yapıyorlar…Eee Birbey Ergün nasıl Kayseri piyasasına ve oradan da Boydak Holding’e iş ver meye başlamış? Birbey Ergün ve beraberindekiler kimseyi tanımadan etmeden kalkıp Kayseri’ye direkt doğruya gelip, Boydak Holding’in kapısını çalıp, “Selamunaleyküm, size iş yapmak istiyoruz!” diye kapılarını çalmışlar da, “Aman ne âlâ yaptınız da taa İstanbullardan kalkıp geldiniz, biz de bize yana yana iş yapacak firma arıyorduk! Hoşgeldiniz, beş gittiniz!” diye baştan iş siparişi mi verdiler? Yok! Direkt doğruya Boydak Holding’in CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’in yol göstermesiyle iş almışlar…Kendileri diyor ya, “Boydak Holding’e geldiğimde beni ziyaret ettiler. Bende onlara şayet Kayseri’de iş yapmak istiyorsanız sıfırdan bir tertip kurmanız çok sıkıntı. Burada zahmet içinde olan rastgele birileriyle gidip iş birliği yaparsanız elimden geldiği kadar yardımcı olurum dedim” diye…Hani o 7 televizyon 10 radyo ya parayla yaptırdığın canlı yayında, “Açın o 3 genel müdüre sorun yetinmeyin 27 tane genel müdür daha var deyin ki bu CEO size tarihinde 1 defa şu malı da şuradan alın dedi mi? Açın yarın sorun 30 tane genel müdür var 1 tanesi şayet derse ki CEO bizi aradı bu malı da şu adamdan alacaksınız dedi. Ya da bir tanesi derse ki biz bir hizmeti 10 liraya alıyorduk bir firma yolladı bize 10 liraya aldırtırdı der ise ben yarın istifa ediyorum” diye…Şimdi soruyorum…Yarın istifa etmeye hazır mısınız Sayın Ertekin?

Sözünüzün gerisinde durup gerçekten istifa edecek misin, yoksa sözünüzü yiyip oturacak mısınız?

HUSUSLA İLGİLİ BAM DIŞ. TİC.'İN YENİ BAHAR GAZETESİNE GÖNDERDİĞİ TEKZİB

ertekin1.jpg

ertekin2.jpg
 

Yazar: tekin
Makale Başlığı: Boydak Holding CEO'su Ertekin hakkında iddialar...
Kaynak URL'si: Türkiye'nin Forum Platformu!-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.

Benzer konular

Bitcoin (BTC) Nedir?
Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanmış bilinmeyen bir kişi veya grup tarafından 2008'de icat edilmiş bir kriptoparadır. 2009'da bir açık kaynak kodlu yazılım olarak piyasaya sürüldüğünde kullanılmaya başlandı. Vikipedi
SEO NEDİR?
SEO NEDİR?
Seo Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen Seo, sosyal medyada yer alan web sitelerin ücretsiz bir şekilde öne çıkmalarını sağlayan bir sistemdir.
Üst