Son Konu

Gaye Turgut Evin'den doğacak bebeği için takdir toplayan karar!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gaye_turgut_evinden_dogacak_bebegi_takdir_toplayan_karar_1616430039_5439.jpg

6 aylık gebe olan ünlü oyuncu Gaye Turgut Meskenin, doğacak kızı için baby shower vb. etkinlikler yapmayacağını yalnızca mevlid okutacağını açıkladı. Bu açıklamasıyla toplumsal medyada büyük takdir toplayan Meskenin ayrıyeten, çocuğuna öbür ünlü anneler üzere daha doğmadan toplumsal medya hesabı da açmayacağını söyledi.

Kendisi üzere oyuncu olan Deniz Konutun ile evlenen ve yakın vakitte anne olmaya hazırlanan Gaye Turgut Meskenin, doğacak kızı hakkında aldığı kararla büyük beğeni ve takdir kazandı. Şimdilerde moda olan baby shower vb. aktiflikleri kızı için yapmadığını söyleyen Meskenin, 'Doğacak bebeğime baby shower falan hiçbir şey yapmadım. Doğduktan sonra inançlarımın gereği mevlid okutacağım. Daima dua ediyorum.' dedi.
  • Gaye Turgut Konutun, eşi Deniz Konutun ile 16 Haziran 2013 tarihinde evlendi.

• Ekranda en bilinen rolleri Savaşçı dizisinde canlandırdığı Teğmen Çiğdem Ülgen ile Beni Affet isimli günlük dizideki Bahar Kozan karakteridir.

Kendisi üzere ünlü olan annelerin çocuklarına toplumsal medya hesabı açması konusuna da değinen oyuncu, 'Belki de bu biçim şeyleri hiç kullanmak istemeyecek. Reklam ögesi olmasını da istemediğimiz için bu şekil şeylere hiç girişmedik. Tek isteğimiz sağlıklı dünyaya gelsin.' dedi.

Üst Alt