Son Konu

Sedat Peker: 'Tayyip Abiyle Helalleşme Videosunu 14 Haziran Sonrasına Bırakıyorum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-c927b1ade375f321d0cb1a255327842f1b7fd7a1.jpg

Sedat Peker,  paylaştığı twette "Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım" sözünü kullandı. Ayrıyeten Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki görüntüsünü 14 Haziran sonrasına bıraktı.

Hata örgütü önderi Sedat Peker geçtiğimiz pazar günü yayımladığı görüntüde "Bir dahaki görüntüde konuşacağız Tayyip Abi, baş başa, abi-kardeş. Açık kanıtlarla, bilinmeyen kanıtlarla anlatımlarımı doğrulayacağım. Helalleşeceğiz abi, ben casus değilim. Bunu tüm dünyaya göstereceğim" tabirlerini kullanmıştı.

Peker yaptığı paylaşımda "bazı gazetecilerin" kendisi hakkında "ajan" algısı oluşturmak niyetinde olduğunu argüman ederek, "Tayyip ağabeyle helalleşme görüntüsünü 14 Haziran sonrasına bırakıyorum" tabirini kullandı.

Peker paylaşımlarında şunları kaydetti:

"azı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip ağabeyle helalleşmek için çekeceğim görüntüyü 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar. Yani bana casus diyorlar Tayyip ağabeyle helalleşme görüntüsünü 14 Haziran sonrasına bırakıyorum fakat kelam namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok."

Üst Alt