Son Konu

Yanık tedavisi gören oyuncu Gonca Vuslateri'den açıklama

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
vucudu_yanan_gonca_vuslateri_yarin_bir_kez_daha_operasyona_girecek_1619591731_9348.jpg

34 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri, burun tıkanıklığını rahatlatayım derken bedenini yakmıştı. Kök hücre tedavisine başlatılacağını duyuran Vuslateri, sıhhat durumuyla ilgili konuştu.

Covid'e yakalanan oyuncu Gonca Vuslateri, hastalığından ötürü tıkanık olan burnunun rahatlaması için kaynar suyun içine ek ettiği kekik yağını belinden aşağı dökünce hastanelik olmuştu. Bedeni yanık içinde kalan Vuslateri'nin kök hücre tedavisine başlatıldığı ve son sıhhat durumunun uygun olduğu öğrenilmişti. Durumu ile ilgili ise sevenlerine şu bilgilendirmede bulundu:

“Covid devam. Yanık tedavim de sürüyor. Çarşamba günü, üçüncü operasyona gireceğim. Bir iki hafta daha hastanedeyim. Ancak başıma gelenleri, bir ‘felaket’ olarak değerlendirmiyorum. Bana ilişkin zira. Benim öykümün bir modülü. Bu bacak da bana ilişkin, dışlayamam ki… Her gece meditasyon yapıyorum, bacağımla konuşuyorum, “Senden utanırsam kör olayım!” diyorum. İz kalırsa da bir değeri yok. Sol bacağımı, kendini düzgünleştirmek için elinden geleni yaptığı için, takdir ediyorum. Bedenen, ruhen onu desteklemek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.”

"MUCİZEVİ TEDAVİLER UYGULANIYOR"

Vuslateri sıhhat durumuyla alakalı, ''Bu süreçte her dakika ulaşılabilir olan ve hep elimden tutan hekimime da teşekkür etmek istiyorum. Sol bacağım eksiksiz yanık lakin mucizevi tedaviler uygulanıyor güzelleşmesi için. Covid bittiğinde bacak kederinin de çoğunluğu bitmiş olacak inşallah. Kaynayan suyu kaba boşaltıp, kabı yatağa koyarsan ve yanına oturursan çok kolay yanıyor insan. Bu olay bana bunu öğretti... Neyse...  Ben yanmasam, sen yanmasan nasıl çıkar insan Covid'den aydınlığa... Hepinizi çok seviyorum. Evvel sıhhat, gerisi gelir...'' diye kelamlarına devam etti.

ÜNLÜ OYUNCU KORONAYA YAKALANDI!

Salgın Covid-19 hastalığına yakalanan ünlüler kervanından biri olan oyuncu Gonca Vuslateri, toplumsal medya hesabından takipçilerini uyardı. Ağrılarının çok ağır olduğunu lisana getiren Vuslateri,

''Ciddi manada beşere ağrıdan ağlama geliyor. Kimseyi dinlemedik etmedik diyemem... maskeler eldivenler gezdik. İnsanın ciğerlerinde halay çekiyorlar. Sizi kalabalığa çekmek isteyen biri ''zaten dikkatliyiz'' diyorsa hastalık geçer o şuur kalıcıdır. Lütfen kendinizi koruyun...'' diyerek ricada bulundu.

Üst Alt