Son Konu

Ünlü Milyarder Steven Cohen: Tamamen Kriptoya Dönüştüm

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s.cohen_.jpg

Point72 Asset Management patronu Steve Cohen, Stray Reflections’ın kurucusu Jawad Mian ile yaptığı röportajda, tamamen kriptoya dönüştürüldüğünü söyledi.

“Tamamen kriptoya dönüştüm. Öğrenmek için ödeme yapmanız gerekir. Başka bir yolu yok. İstediğin kadar konuşabilirsin ancak oyuna girmelisin.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Net servetinin 14 milyar doları bulduğu ifade edilen Cohen, kimsenin ne zaman yükseleceğini bilmediği için, Bitcoin’in (BTC) fiyatını umursamadığını iddia ediyor.

Kripto para piyasasının değerinin Mayıs ayında 2.5 trilyon dolar seviyesine ulaşmasına karşın Cohen, hala erken olduğuna inanıyor.

“Bunu kaçırmayacağım. İlk bölümü kaçırdım ancak hala geç kalmadığımı hissediyorum.”

Wall Street Devlerinin Kriptoya İlgisi Artıyor

Cohen’in kripto para hakkındaki olumlu yorumları şaşırtıcı değil. Geçen ay Bloomberg, firmasının sektöre girmeye hazır olduğunu belirtti.

Şu anda ünlü yatırımcıların blockchain ve kripto para dünyası hakkında net bir yaklaşımı bulunmuyor. Ancak son açıklamalar geleceğin parlak olduğunu gösteriyor.

Birçok Wall Street ismi şimdiden kripto para dünyasına girmiş durumda. Geçen hafta, hedge fon efsanesi Paul Tudor Jones, varlıklarının yüzde beşini Bitcoin’e yatırmak istediği söyledi. Bir başka Wall Street ismi Stanley Druckenmiller, Ethereum’un geleceğini sorgularken geçen ay lider kripto para birimini “şiddetle” tavsiye etti.

Üst Alt