Son Konu

Usta Trader: Kaçırmayın! Bu 8 Altcoin Mart’ta Uçacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
price-increase-e1484079322677.jpg

Kripto trader’ı ve Altcoin Daily kurucu ortağı Austin Arnold, Mart ayında ralli düzenleyeceğine inandığı sekiz altcoin projesinin adını veriyor.

Austin Arnold: Bondly sektörle birlikte büyümeye hazırlanıyor

Usta analist Austin Arnold, yeni bir videoda, eşler arası dijital varlık borsası Bondly’yi (BONDLY) öne çıkararak listeyi başlatıyor. Austin Arnold, non-fungible tokenlerin (NFT’ler) veya dijital koleksiyonların hızla büyüyen bir alan olduğunu belirtiyor.

Analist, kısa süre önce 3,5 milyon dolarlık Logan Paul NFT’sinin satışını kolaylaştıran Bondly’nin sektörle birlikte büyümeye hazırlandığını vurguluyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

NFT’ler hala ısınma modunda. İnsanlar NFT’lerle giderek daha fazla ilgilenmeye başlıyor. Ve piyasada her zaman iniş çıkışlar yaşanacak olsa da, insanların ilgilendiği şeyin NFT’ler olduğunu görebileceğinizi düşünüyorum.
pulse-trace-163708.jpg
Ünlü analist: Cardano, Mart ayında izleneceklerden biri! Ben yükseliyorum

Ünlü analist, Ethereum (ETH)’daki hızla artan ücretler nedeniyle Cardano (ADA)’yu listesine eklediğini açıkladı. Austin Arnold konuya yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

Cardano’nun Mart ayında harika bir anlatısı var. ETH GAS ücretleri yüksek, Cardano gibi projeleri ise ünlüler tanıtıyor. Cardano, Mart ayında izleneceklerden biri, henüz pazar yapısını kırmadı. Ben yükseliyorum…

Austin Arnold: Chainlink’in Mart ayına girecek harika bir anlatısı var

Chainlink (LINK), yakın zamanda güncellenen Off-Chain Reporting (OCR) ağının yükseliş işareti olarak gösterilmesiyle analistin listesinde üçüncü sırada geliyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

…Chainlink’in Mart ayına girecek harika bir anlatısı var. Haber şu ki ‘Chainlink, OCR sistemi yükseltmesini sunarak GAS maliyetlerini on kat azaltıyor.’ Bu nedenle insanlar, GAS ücretlerinin belirli ağları nasıl sınırladığının çok farkındadır. Ethereum’un en üstünde yer alan Chainlink, GAS maliyetlerini on kat azaltıyor. Elbette, bu Mart ayında yükselişe benziyor.
xrp-aave-ve-iota-fiyat-analizi-31-ocak-2021.jpg
Başarılı trader: Bu 4 altcoin projesi de Mart ayında ralli yapabilir

Austin Arnold’un Mart ayında ralli yapmasını beklediği dördüncü kripto para, şu anda İsviçre’nin en eski bankalarından birinde işlem yapabilen uyarlanabilir akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ) ve beşincisi Umbrella Network (UMB)’dür. Altcoin Daily sunucusu, Umbrella Network’ün bu ayın başlarında Initial Decentralized Exchange Offering (IDO)’ine olan yüksek talebin kripto paranın umutları için özellikle yükseliş işareti olduğuna inanıyor.

Mainnet lansmanına yaklaşan likidite toplayıcısı Orion Protocol (ORN), Austin Arnold’un listesinde altıncı sırada yer alıyor. Austin Arnold’un öne çıkan bir sonraki kripto para birimi, kendi NFT pazarına sahip olan çapraz zincir merkezi olmayan finans protokolü SuperFarm (SUPER)’dur. Austin Arnold konuya yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

NFT’lerde yükselişe geçiyorsanız, bu çok yeni bir proje. Bu projenin iyi gittiğini görebiliyordum.
childs-play-1.jpg
Austin Arnold: Ethereum patlayacak kripto paralardan

Ethereum Austin Arnold’un listesinde yer alan altcoin projeleri arasında. Austin Arnold konuya yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

Ethereum’u sırf GAS ücretleri yüksek diye hesaba katmayın! İnsanlar ağın bir parçası olmak istediği ve onu kullandığı için yüksek GAS ücretleri var.

Üst Alt