Son Konu

Pelin Karahan da karantinada resim çizen ünlüler kervanına katıldı

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
pelin_karahandan_oglu_ali_demir_icin_dogum_gunu_partisi_1580384128_6582.jpg

Oyuncu Pelin Karahan, sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir hobisini paylaştı. Karahan, yıllar evvel ilgilendiği resim çizme uygulamasına geri dönüş yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle 1 ayı aşkın süredir vakitler evlerde geçiyor. Bu süreçte birçok kişi, ev içerisinde kendisine yeni hobiler ediniyor. Bu isimlerden biri de Pelin Karahan oldu. Ünlü oyuncu, tıpkı Hande Erçel ve Nurgül Yeşilçay gibi kendisini sosyal izolasyonda resme verdi. Ünlü oyuncu, o anlara ait bir kareyi de sosyal medyadan paylaştı.

L2U6G_1588142171_4103.jpg

İş insanı Bedri Güntay ile evli olan oyuncu Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay ile fotoğrafını paylaşmıştı. Karahan'ın fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni almıştı. Karantina döneminde Karahan, makyajsız bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Oyuncu makyajsız fotoğrafıyla beğeni topladı.

OatxO_1586506316_4821.jpg

'ÇOCUKLARIMA YOKLUĞU ÖĞRETİYORUM'

Oyuncu Pelin Karahan, 2 oğlunun doyumsuz olmadan yetişmesini istediğini ve bu nedenle, yok gerçeğini öğretmek istediğini söyledi. Karahan, 'Bazı şeylere ihtiyaçları kalsın. Her şeyi olmasın istiyorum. Onlara yokluğu da öğretiyorum.' açıklamasında bulundu.

OĞLUNA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

İş insanı Bedri Güntay ile evli olan oyuncu Pelin Karahan, kendisine ekran önünden uzak bir hayat tercih etti. İki çocuk annesi olan Karahan, büyük oğlu Ali Demir için bir doğum günü partisi düzenledi.

QJcUU_1577604968_536.jpg

5 yaşına giren Ali Demir'in doğum günü fotoğrafında; babası Bedri Güntay, annesi Pelin Karahan ve kardeşi yer aldı. 

İŞTE O FOTOĞRAF;

ix5AL_1577604908_7442.PNG

Üst Alt