• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Bu Hafta Yayınlanan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Android Oyun

makaleci

makaleci

Vip Üye
14 Ocak 2020
42,900
1
38
31

Bu hafta yayınlanan 6 ücretsiz Android oyunla karşınızdayız. Bu oyunların kısa süre içerisinde ücretli olma ihtimallerinin olduğunu hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden hemen listemize geçelim.

1. Seven SeasHenüz erken erişimde olan Seven Seas, arkadaşlarıyla birlikte uzun solukla mücadelelere girmek isteyen oyuncular için iyi bir alternatif. Gemi savaşları temalı Seven Seas'te size verilen görevleri tamamlayarak kendi imparatorluğunuzu kurmaya çalışacaksınız.

2. Truck Night in America: AR

Amerika’daki popüler History Channel şovu Truck Night için hazırlanan bir oyun olan Truck Night AR, kendi kamyonunuzu yaratıp kişiselleştirebileceğiniz ve bu kamyonlarınızı tasarım açısından yarıştırabileceğini bir oyun. Yarışı kazanmak istiyorsanız kamyonunuzu eşsiz bir görünüme kavuşturmak zorundasınız.

3. BRIKO CBT : Build, Break, Repeat


Şu anda erken erişimde olan oyun çok basit olarak bir tuğla kırma oyunu. Görselliğiyle diğer tuğla kırma oyunlarından biraz ayrılan BRIKO CBT, resmen çıkış yaptığında ücretli hâle gelebilir.

4. Long Keith The Sausage Thief

Bu oyunda sosis yemeyi seven bir yılanı kontrol ediyoruz. Efsane yılan oyununa benzeyen yapısıyla dikkatleri üzerine çeken oyunda 50'den fazla bölüm var ve bu bölümleri nasıl geçtiğinize göre bir listeye giriyorsunuz. Efsane yılan oyununu çok seviyorsanız bu oyuna bir şans vermenizi öneriyoruz.

5. Kubrix

Kubrix, birkaç küpün merkez küpe bağlanması için birden fazla küpün kenarlarını çevirdiğimiz ilginç bir bulmaca oyunu. Oyunda her bulmacayı çözmek için deneme yanılma yöntemini kullanmak zorunda kalacaksınız. Grafikleri ile öne çıkan Kubrix, size keyifli anlar yaşatacak.

6. COREz

COREz, başarılı oyunlar yapan %111 şirketinin bir oyunu. Oyunda işimiz, gezegenimize gelen tehditleri savurmak ve bunun için gerekli korumaları edinmek. Her aşamada gelen tehditler daha da büyüyecek ve yapmanız gereken şeyler de bir o kadar artış gösterecek.

Bu haftanın ücretsiz Android oyunlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de listedeki oyunlar hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

 
Üst